Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tennètek a helyembe?

Mit tennètek a helyembe?

Figyelt kérdés
Egyy 10 emeletes ház 5. Emeletén lakok. Az erkèlyen volt egy antenna "tányèr" amit leszereltem. Egy autó az erkèly alatt parkolt. Leesett egy anyacsavar, ami betörte a szèlvèdőt. Ami mèg hozzátartozik, hogy a ház alját felújítják, ès kitettek egy figyelmeztetèst, hogy ne parkoljanak oda, a károk elkerülèse èrdekèben. A tulajt tudom hol lakik. Ti mit tennètek ebbe az esetben?
2023. júl. 8. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Hát ugye itt most lehetne beszélni olyan kifejezésekről, mint az "emberség", "lelkiismeret", stb.


De a tény, hogy te erre tőlünk kérsz választ, elég jól bizonyítja, hogy ezek a szavak ismeretlenek számodra, szóval csak az az opció létezik, hogy nem szólsz róla.


Ha netán használnád a google-t és megtanulnád a fent említett szavak jelentését és úgy döntenél, hogy kipróbálod őket, akkor pedig tudni fogod, hogy mit kell tenni.

2023. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Ott volt a figyelmeztetés, innentől kezdve azé a felelősség, aki odaparkol.
2023. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet rosszul fejeztem ki. Szólni fogok neki mindenkèpp (4 ig dolgozik a tulaj) ezt a kèrt nekem kell e fizetni? Lènyegèben ez lenne a kèrdès. Elnèzèst a rosz kifejezèsèrt.
2023. júl. 8. 12:34
 4/13 A kérdező kommentje:

*, kárt


A lakásbiztosítás nem hiszem hogy fedeznè...

2023. júl. 8. 12:35
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha azt kèrdeznèm hogy szoljak vagy sem akkor emberi tulajdonságba tettem volna a kèrdèst...
2023. júl. 8. 12:36
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
A ház biztosítása lehet rendezi. Havernak cserép esett a kocsijára, és fizettet a biztosító.
2023. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oooohhh. Köszi....
2023. júl. 8. 15:48
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szólnék az tuti, kussolnék.
2023. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

6


Persze mert volt cascója, de ha csak kötelező biztosítása van, akkor nem.

2023. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
#9 Ki beszét itt cascóról?? A társasházaknak van biztosítása, az fizette haver autójában a kárt.
2023. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!