Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire büntet majd meg a...

Mennyire büntet majd meg a rendőr, ha mostantól 50 km/h-val fogok menni lakott területen kívül?

Figyelt kérdés
Most nem érdekelnek azok a kommentek, hogy adjam vissza a jogsim ha csak ennyivel merek menni. Legyünk tárgyilagosok.
2023. aug. 4. 11:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Add vissza a jogsit, ha csak ennyivel mersz menni.
2023. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Próbáld ki és meglátod, hogy az indokolatlanul lassan haladásért mennyire büntetnek. Aztán írd be ide. Majd pedig add vissza a jogsit, ha csak ennyivel mersz menni.
2023. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy hagyjuk ezt az add vissza a jogsid dolgot, nyilván van oka annak, hogy ennyivel akarok menni. Nem ennyivel tudok, ennyivel akarok bizonyos okok miatt.
2023. aug. 4. 12:33
 4/34 anonim ***** válasza:
71%
#3 Nincs ilyen. Műszaki hiba miatt mehetsz lassabban a szervizig elakadásjelzővel, de ok nélkül folyamatosan nem.
2023. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Sajnos sehol nem találok erre választ sehol, mivel szinte senkit nem büntettek meg még ilyenért.
2023. aug. 4. 12:38
 6/34 anonim ***** válasza:
97%
Közlekedési szabályok kisebb fokú megsértése: 5-50 ezer Ft.
2023. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%
#5 Hát mivel mások nem játszanak ilyen hülyeséget.
2023. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
4, de van. Folyamatosan törnek össze a vadak miatt az autók a környékünkön, nem csak az enyém, és nem vagyok sem rutintalan, sem nagyon béna. Rajtam kívül 3 ismerősnek tört már össze a múlt hónapban. 5 éve vezetek ugyanezen a szakaszon, de ami az idei éven van az valami ultra gáz. Másodszor csináltatom a kocsim pedig alapjáraton lassabb/óvatosabb vagyok, de teljesen mindegy mert innentől kezdve nem fogok ezeken a vadas erdős szakaszokon gyorsabban menni 50-él. Egyszerűen nem biztonságos. Nem akartam regényeket írni erről, azér írtam, hogy hagyjuk a jogsi visszaadásos kommentet mert nem aza bajom, hogy fosok a sebességtől. Talán ha 50-el megyek is nekem fognak jönni, de talán nem törik ennyi alkatrész mint most. Nyilván nem egész úton mennék amugy így, csak azon a 10km-es szakaszon ami végig erdős. De kíváncsi vagyok, ha esetleg valaki rám hívná a rendőröket, mennyire büntetnének meg? És mivel bizonyítanák rám? Kamerával? Ezért írtam, legyünk már tárgyilagosak mert itt mindig mindenki személyeskedik meg jogsit gyűjt, holott engem csak a büntetés anyagi oldala érdekelne.
2023. aug. 4. 12:47
 9/34 anonim ***** válasza:
19%
Akkor miről beszélünk? Azt mondtad, hogy nem azért, mert nem mersz. De igen. Félsz, hogy vádat ütsz. Félsz, úgyhogy add vissza a jogsid és irány a Volán/MÁV.
2023. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
6-os,köszönöm az egyetlen értelmes választ. Ez még mindig olcsóbb, mint az amit majd most kell kicseréltetnem (homlokfal etc). Nyilván nem a forgalom feltartása a célom, csak el vagyok keseredve, sajnos hajnalban járok dolgozni és egyszerűen a legnagyobb odafigyeléssel sem tudom a rengeteg vadat kikerülni. Nem csak őzike, szarvas, hanem kisebb állatok is hatalmas károkat okoznak. Ráadásul rengeteg a beláthatatlan kanyar, az aszfalt egy rakat fos pedig. Szeretek dinamikusan vezetni, és haladni de mostantól sajnos kénytelen leszek így vezetni. Most nem tudom, hogy eddig miért nem volt ez. Talán nem lőnek annyi vadat, vagy túl sokan vannak szegények, nem tudom.
2023. aug. 4. 12:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!