Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Be lesznek kamerázva a forgalm...

Be lesznek kamerázva a forgalmi vizsgabiztosok?

Figyelt kérdés

Apám egy olyan hirt hallott hogy kamerákkal fogják figyelni a biztosokat hogy megfelelően engedik e át a tanulokat (esetleg lefizetés)

Mit tudtok erről?



2023. aug. 5. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Én apám is hallotta a hírt. 40 évvel ezelőtt.
2023. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 az úgy komoly xd
2023. aug. 5. 12:36
 3/14 anonim ***** válasza:
De ez a lefizetés elméletben hogy működik? A biztossal együtt az oktató is az autóban ül (Legalábbis nekem úgy volt 23 évvel ezelőtt). Akkor őt is le kellene fizetni, hogy ne járjon el a szája, nem?🤔 És ehhez elég nagypénzűnek kellene lenni.
2023. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3

Ezt én se nagyon tudom elképzelni xd Talán az oktatót kéne, aki átadja a biztosnak, vagy valaki más fizeti mielőtt beül mögéd, vagy amit irsz. Erre mindig kiváncsi voltam

2023. aug. 5. 16:40
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

LoL.

Az oktatódnak adsz pénzt a vizsga előtti utolsó órádon. Ő meg háttérben intézi, felezi a vizsgabiztossal.

2023. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Aha okés köszi, nekem mindegy igazából cask kiváncsi voltam
2023. aug. 5. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:
5: Bárhogy is nézzük, átengedni egy gyatrán teljesítő tanulót extra készpénz fejében nem kismértékű bűncselekmény. (Hisz utána a tanulatlanságából kifolyólag megnyomoríthat vagy akár meg is ölhet valakit.) Ha lebukok, nagy valószínűséggel letöltendő börtön jár érte. Én minimum a havi fizetésem összegét kérném. Rá tud ennyit áldozni az átlag magyar vizsgázó? 🤔
2023. aug. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7

En ezen is gondolkoztam hogy ezeknek is meg van remelem a hatara. Hogyha po belefekez mert elutne egy gyalogost nehogy atengedje mar hiaba fizetett

2023. aug. 6. 01:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol divat ez már. Én Szegeden vizsgáztam, külön kiemelték sokan, hogy itt nincs szó ilyenről, szétbassz*k a szádat, ha egyáltalán megpróbálod. Eltiltanak vesztegetés miatt meg ilyenek.
2023. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3-as és 7-es vagyok, amúgy én is Szegedről származom, ott vizsgáztam 23 éve. Az a nő, aki engem oktatott, szerintem magából a végsőkig kikelve elküldte volna melegebb éghajlatra azt, aki a lefizetést egyáltalán csak megemlíti.

Másfelől meg, azért találkoztam már olyan, jogosítvánnyal rendelkező emberekkel, akiknél elképzelni nem tudom, hogy rakhatták le. Például rosszarcú romákkal, akikre már csak úgy kinézet alapján minimum 10 évet rá lehetne sózni. Indulatosak, és kötekedősek voltak, és ahogy vezettek, az is hagyott maga után finoman szólva kívánnivalót. Ezek egyáltalán hogy jutottak el a vizsgáig? Felmerült bennem, hogy esetleg azért engedték át őket, mert féltek tőlük. Ilyesmi lehetséges?

2023. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!