Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Utolsó leszek forgalmi vizsgán...

Utolsó leszek forgalmi vizsgán,14:30 kor fog kezdődni! Ez jelenthet jót?

Figyelt kérdés
vOLT VALAKI UTOLSÓ? Milyen ilyenkor a forgalom? Budapestről van szó.

2019. jan. 18. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma,tehát pénteki napon...szép kis forgalom lesz már ilyenkor. De ügyes leszel,drukk!!!
2019. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Én voltam hasonló helyzetbe, persze nem pesten. A vége annyi volt, hogy nem volt rám idő. Elmentünk 2-3 utcával lentebb, parkolás, megfordulás és vissza.
2019. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem ezen múlik sajnos. Hányadik vizsgád? Előre az oktatóddal lebeszélted, hogy ha kell, fizetsz zsebbe?
2019. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem mondta a fizetést..

nem első vizsga.. :(

hogyan kellene ezt neki felhozni?

szerintem nem lehet fizetni..

2019. jan. 18. 11:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent, illetve jelenthet jót, vagy rosszat, úgy a kettő kioltja egymást, és marad a semmi :-)

Nem is érdemes ezzel foglalkozni, a feladatra koncentrálj.

2019. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%
Annyit kell csak mondani, hogy "Nagyon szeretnék átmenni a vizsgán, ha úgy jön ki, tudok a vizsgára pluszban áldozni.".
2019. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem Budapesten, hanem Kecskeméten vizsgáztam, ugyanígy utolsóként. Nem volt vészes. A vizsgáztató késett pár percet, utána kb az útvonal felét tettük meg, amikor mondta, hogy rendben, minden ok, menjünk vissza a központba. Ez olyan 30-35 lehetett összesen az egész vizsga.
2019. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

És fontos, hogy ezt előre, az oktatóval beszéld meg, ne amikor ott van a vizsgáztató.

Engem háromszor meghúztak, volt, hogy azért, mert "sokszor haszánltam a kuplungot", hibapontom nem volt.... Aztán mondtam az oktatónak, hogy akár tudok pluszban ráfizetni ha ezen múlik, még ő ba...tt le engem, hogy miért nem mondtam, akkor már elsőre átmehettem volna. Hát ennyit erről. :(

2019. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

'Annyit kell csak mondani, hogy "Nagyon szeretnék átmenni a vizsgán, ha úgy jön ki, tudok a vizsgára pluszban áldozni.'


most ezt komolyan igy mondjam?

mi van ha megsértődik és baromi rosszul sül el az egész? nem merem

2019. jan. 18. 11:53
 10/15 A kérdező kommentje:
nekem vki azt mondta hogy ha akarta vna, és lenne ilyen opció már mondta volna magától..
2019. jan. 18. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!