Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meg fognak büntetni így?

Meg fognak büntetni így?

Figyelt kérdés
Átmentem ma a sárgán, sajnos utólag jöttem rá,hogy éppen meg tudtam volna még állni, de rosszul döntöttem. Kamera úgy tudom nincs ott. Ha latta volna rendőr, akkor már ott utánam jöttek volna? Kezdő sofőr vagyok, és most kicsit izgulok, hogy utólag lehet e valami ezért.

2023. aug. 10. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ne izgulj.
2023. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Én megbüntetnélek :Đ
2023. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Így, hogy szóba hoztad...

Nem. Hogyan?

Még a VÉDA sem a határesetekről készít felvételt, hanem ha „öreg” piros jelzést hagynak figyelmen kívül. Nagyon vitatható a váltás körüli helyzet.

A rendőrségnek van videó sorozata „Közlekedési pofátlan(TAN)ítás” címmel, ahol civilnek látszó, forgalomban résztvevő autóból készült rendőrségi felvételek vannak. Azoknál is akkor fedik fel magukat, kapcsolják be a megkülönböztető jelzéseket és erednek az autós nyomába, ha a már régebben beállt piros jelzés ellenére hajtott tovább.

2023. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Még a Szerencs utcai hírhedt gyilkos véda alatt sárgán átmenve sem kaptam még büntetést, ne parázz már :D
2023. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Mennyi piroson mentem át már....

Félre értés ne essék, nem amikor már 10-20 másodperce piros hanem amikor előttem váltott át pirosra.

Szerintem legalább volt 50 alkalom és nem kaptam semmit.

2023. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es, nem is ez volt a kérdés,mert ahogy írtam is, tudom hogy hibáztam :D hanem, hogy utólag lehet e valami.
2023. aug. 11. 07:38
 7/8 bazaltkaroly ***** válasza:
Papíron lehetne, de a valóságban nem foglalkoznak vele, ha nem volt baj. Ne izgulj, főleg ha rendőr nem látta. A térfigyelőket sem veszik elő, ha nem volt baleset.
2023. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én piroson is mentem már át úgy, hogy a keresztforgalom közben megindult. Ott volt kamera de mégsem kaptam semmilyen büntetést szóval fixen megúsztad.
2023. aug. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!