Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meg fognak büntetni?

Meg fognak büntetni?

Figyelt kérdés
Egy buszpályaudvarra balra bekanyarodtam, majd ott az út jobbra kanyarodott, ám ott már egy "behajtani tilos, kivéve VOLÁN" tábla volt kint, amit éppen takart egy busz, és én azon az úton jöttem ki a pályaudvarról. Ráadásként a pályaudvaron ipari biztonsági kamera van. Mennyire fognak megbüntetni?
2009. szept. 1. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, ha rendőr nem volt
2009. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem se fogsz kapni utólag büntetést.

de tanulj ebből, máskor necsinálj ilyet!!!

2009. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
énis csináltam ilyet, deha nincs rendőr, nemfognak megbüntetni
2009. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is bementem így Békéscsabán egyszer, ott is volt térfigyelő, de semmi, ha ott nem kapott el a rendőr, akkor semmi se lesz
2009. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
hé haver ilyenen ne remegj már! futár vagyok nap mint nap behajtani tilosokban mászkálok, pizzázok, együtt jár a melóval, kirugnak ha nem vagyok gyoprs, semennyire nem fognak megvágni, nekem már jöhetett volna vagy egymillió csekk de mége egyet se kaptam
2009. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenért nem fognak megbüntetni ha nem volt rendőri intézkedés. Kamerázva általában a buszsávok vannak, én buszsávé már kaptam, pedig ott se volt rendőr.
2009. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!