Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha 50km/h-val megy egy autós...

Ha 50km/h-val megy egy autós akkor hány métert tesz meg egy másodperc alatt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 20:39
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Most neked miért jó sértegetni? Bunkó vagy.
2023. aug. 29. 21:06
 12/27 anonim ***** válasza:
69%

#11 Te meg hülye. Valamelyik többet fog hátráltatni az életben. Ha pici eszed is lenne, a bunkóság mögött észrvennéd, hogy amellett, hogy bunkó vagyok, még rá is vezettelek, hogy jön ki a megoldás, nem csak idebüfögtem az eredményt, amivel aztán lehet, nem is tudsz mit kezdeni, és legközelebb egy hasonló kérdést még magadtól is meg tudsz válaszolni, ha figyeltél.

Lehet, hogy bunkó vagyok, de hidd el, ha nem lennék a bunkóság mélyén kedves, nem szánnék ennyi időt az oktatásodra.

Köszönetet meg már nem is várok, tudom, milyenek a sértődékeny emberek.

2023. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
De ezt meg tudtad volna tenni a-nélkül is, hogy ilyen stílusban beszélsz. Nem kell kioktatni, csak leírni oszt cső. Ezért van ez az oldal, ennél viccesebb kérdéseket is kiraknak
2023. aug. 29. 21:12
 14/27 A kérdező kommentje:
"csodálom, hogy ki tudsz nyitni egy ajtót ennyi ésszel." Ha ezt kihagyod, nem bántasz meg. De nem hagyhattad ki, mert meg akartál bántani. Mire jó ez? Másnak sz@r érzést okozni
2023. aug. 29. 21:13
 15/27 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is van, hogy nincs kedvem fejbe kiszámolni az átváltást, olyankor beírom a googlebe, hogy "x km/h to m/s" és kiköpi az eredményt.

Ha bonyolultabb átváltás, akkor ott a wolframalpha.

[link]

2023. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
57%

Oké, akkor tekintsd semmisnek az előző válaszom.


Nézzük analitikusan: 1 km/óra. Azaz 1 óra alatt 1 km-t teszünk meg. Mivel egy óra 60 perc, egy perc alatt 1 osztva 60-nal km-t teszünk meg. Mivel egy km nem más, mint ezer méter, ez 1000/60. Mivel egy perc 60 másodperc, ez a korábbi 1000/60 továbbosztva 60-nal. Ezt be tudod ütni a számológépbe, majd ha az 50 km/h-ra vagy kíváncsi, elég az eredményt beszorozni 50-nel.



Így már elég jó a válasz? Ki tudod számolni? Irigyellek amúgy, mert nagyon kedves és elkényeztető szüleid voltak, és az óvodában, általános iskolában, középiskolában is csak a semmiért is buksisimogató pedagógussal találkoztál valószínűleg, ha így más fényben tűnik a válasz, mint az eddigi "bunkó". Nekem pl. mindkét stílus ugyanazt az eredményt adná: most már értem, a stílust meg lesz*rom. Elmúltál ötéves, legyen már egy kis önértékelésed.

2023. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Okés értem, köszönöm.
2023. aug. 29. 21:16
 18/27 A kérdező kommentje:

"elkényeztető szüleid voltak,"


Nem tudom, ez hogy jön ide. 14 éves korom óta dolgozom, és én támogatom a szüleimet nem pedig fordítva. És sok mindent lehet rám mondani, de elkényeztetettet még nem kaptam meg soha. Elég gáz már ismeretlenül így ítélkezni. De ha ez örömet okoz neked, akkor sajnálni tudlak, pláne, hogy ezt a ostoba gyik-es kérdés alatt csinálod. Ha ennyire zavar a kérdés, nem kell válaszolgatni csak tovább menni.

2023. aug. 29. 21:22
 19/27 anonim ***** válasza:
41%
#18 Hát de figyelj, egy idegen bunkó veled és megsértődsz? Engem már 12 évesen sem érdekelt nagyon mások bunkózása a környezetemben sem, nem hogy egy IDEGENÉ az INTERNETEN. Nem tudom, hogy lettél ilyen, ha nem babujgattak 25 éves korodig, akkor nem szóltam, de ez lett volna a legegyszerűbb magyarázat.
2023. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Jó éjt neked is. Remélem vidámabb lett az estéd. És igen, érzékenyebb ember vagyok, nyilván eret vágni nem fogok, csak nem értem, hogy miért kell ilyen szinten más fölött ítélkezni, pláne családot/szülőket belekeverni. Azt sem tudod élnek-e még, vagy, hogy milyen emberek. De tényleg további szép estét neked, szia.
2023. aug. 29. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!