Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy lehet megúszni az elsőseg...

Hogy lehet megúszni az elsősegély vizsgát jogsihoz? Élesztettem újra embert régen, most kétszer nem sikerült, ellöktem a bábut, második alkalommal meg sikerült rátérdelnem, pedig nem voltam ideges, se kialvatlan, se részeg.

Figyelt kérdés
Ha elkérem az autósiskola papírjait, az én kartonjaimat, akkor külföldön igényelhetem vele?

2023. szept. 5. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha van Eü-s végzettséged.


"Ha elkérem az autósiskola papírjait, az én kartonjaimat, akkor külföldön igényelhetem vele?"

Most akkor melyik országban csinálod a jogsit?

2023. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk Ausztria, Olaszország, Horvátország.
2023. szept. 5. 12:04
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem Mo-n akarod megcsinálni akkor célszerűbb az adott ország jogszabályait ezzel kapcsolatban elolvasnod.

Mo-n abban az esetben nem kell, ha van eü-s végzettséged

"31/1992. (XII. 19.) NM rendelet


2. § (1)1 Az elsősegélynyújtásból előírt ismeretek megszerzését - végzettségükre tekintettel -


az orvostudományi egyetemeken végzett orvosok, fogorvosok,gyógyszerészek, az állatorvostudományi egyetemeken végzett állatorvosok, továbbá az egészségtudományi alapképzésekben (főiskolai) képzésekben (diplomás) ápoló, védőnő, dietetikus, gyógytornász, mentőtiszt, szülésznő, közegészségügyi felügyelő, járványügyi ellenőr, egészségügyi szakoktató, intézetvezető szakképzettséget tanúsító oklevelet szerzettek,


valamint az egészségügyi iskolarendszerű és iskolarendszeren kívüli szakképzésben állam által elismert egészségügyi szakképesítéssel rendelkezők a szakképesítés megszerzését tanúsító okirattal igazolhatják."

2023. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Megpróbálod még 1x azért az újraélesztést bemutatni egy bábun nem egy annyira bonyolult dolog, főleg ha már csináltad is. És hogyan lehet rátérdelni a bábúra? Az ellökést meg mégkevésbé értem.
2023. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Furcsa a mozgáskoordinációm.
2023. szept. 5. 12:49
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Aha akkor vezetésre, hogyan vagy alkalmas? Azért ilyen embernek én nem adnék jogsit már bocs. Tehát aki egy babán nem tud egy újraélesztést bemutatni, mert még saját bevallása szerint is "furcsa a mozgáskoordinációja" ne vezessen, mert ön és közveszélyes már bocs. Remélem az orvosnál ezt nem hallgattad el, hogy amúgy alkalmatlan vagy gépjármű vezetésre.
2023. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Aki egy elsősegélyvizsgát nem tud megcsinálni az ne vezessen.
2023. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

A covid első hullámában nem kellett.

Szóval csak ki kell robbantanod egy világjárványt. Biztos egyszerűbb, mint megtanulni az újraélesztést.

2023. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

#5

Ha ENNYIRE “furcsa” akkor valószínűleg autót se kellene vezetned.

2023. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
23%
LOL bammeg LOOOOL
2023. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!