Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi vezérelhet egy olyan...

Mi vezérelhet egy olyan alakot, hogy italosan üljön volán mögé?

Figyelt kérdés
Mi veheti rá, hogy piásan szálljon kocsiba?

#jogosítvány #autó #vezetés #részeg sofőr #piás idióta
2023. szept. 11. 01:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem főleg az alkohol veszi rá az embereket, hogy ittasan kocsiba üljenek. Ha csak egy sör volt megy a legyintés, ha 5 akkor meg megjön a bátorság...
2023. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Erre nem lehet általános érvényű magyarázatot adni. Más az ha valakinek egy késő estig tartó piázás után másnap reggelre még marad egy minimális alkohol a vérében, mint ha hulla részegen indul el autóval haza a kocsmából vagy a buliból. Az előbbi azt gondolja minden rendben, az utóbbi meg azt hogy csak hazaér valahogy. Az előbbit megértem, az utóbbit nehezen. Meg vannak az alkoholfüggők, akiknek muszáj inni hogy ne érezzék rosszul magukat, csak hát közbeszólnak a kötelezettségek és vezetni kell.
2023. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
23%

#12: én az előbbit sem tudom megérteni, nem hogy tészeg, de még brutál fáradt és kialvatlan is.

egy éjfélig tartó masszív piázás után kb másnap ESTEFELÉ van az, hogy komegy a véredből az alkohol.

2023. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!