Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Valóban több lett a bukás...

Valóban több lett a bukás tavaly óta a forgalmi vizsgákon?

Figyelt kérdés
Az oktatóm mondta, hogy tavaly óta a vizsgáztatók tablettel vizsgáztatónak, és azóta kb. 30 százaléka megy csak át a tanulóknak. Ez most eléggé elvette a kedvem vizsga előtt, úgy érzem, jól megy a vezetés (amennyire egy tanulónak jól mehet), de úgy érzem, kár is nekifutni így.
máj. 13. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a bukásoknak semmi köze ahhoz, hogy most tableten húzzák strigulákat, míg korábban meg papíron.
máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
GPS-es a rendszer, sebességet is nézi
máj. 13. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Hiába nézi a sebességet, ha te a dugóban araszolsz. Gyorsabban meg nem hiszem, hogy mész a vizsgán. Max azt vették ki a vizsgabiztosok kezéből, hogy méltányosságból, több hiba ellenére is át tud(na) engedni, mert amit már behúzott, azt nem tudja visszavonni.
máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi köze van a tabletnek ahhoz, hogy bukik valaki?
máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

"sebességet is nézi"


Azt neked is kellene...

máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a VSM mutatókat idénre is és tavalyra is. Abból le tudod szűrni.
máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen, nekem is mondták az oktatók. Állítólag a vizsgáztatóktól elvettek valami állami pénzt, ezért most 80%-os a bukási arány, hogy kitermeljék a fizetésüket.
máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Állami pénzt? A közlekedésfelügyelet szerintem a legnagyobb korrupt és adócsaló banda. Sok helyen nem is lehet bankkártyával fizetni, így meg simán elkönyvelik a befizetéseket. A motoros vizsgákat meg több mint a duplájára drágították, míg a B kategória vizsgaárai nem változtak, közben meg nincs több dolguk se kreszvizsgán, se vezetésnél. Sőt, forgalmi vizsgán egyszerre két tanuló motorost tudnak le ugyanannyi idő alatt.
máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi 7-es a megerősítést, akkor nem csak a tablet játszik közre...
máj. 14. 14:20
 10/10 anonim ***** válasza:

"Köszi 7-es a megerősítést"


Bírom az ilyen "azt hallottam, hogy valami állami pénz" típusú "megerősítéseket" :D

máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!