Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha egyedül utazol a kocsidban,...

Ha egyedül utazol a kocsidban, te csak a balelső ajtód nyitod ki, vagy az összeset?

Figyelt kérdés
Én az összeset, ha baleset történne, és nyithatatlanná válna az ajtó, könnyebben hozzám férjenek. Rossz környéken nyilván ez nem jó ötlet.
2023. okt. 22. 04:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Csak azt nyitom amit kell, semmi mást. A rablók lájkolják a központi zárat.
2023. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Budapestről írtok?
2023. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
#12 Vagy Bp, vagy BAZ megye legputribb része, mert én még felfogni sem tudom, hogy mi köze van az összes ajtó kinyitásának a rablókhoz. 90-nel megyek az országúton, vagy 50-nel a városban és egyszer csak mellém repül, mint valami narkós superman? :DDDDD Persze értem én, de ne az ilyen lepratelepekből induljunk már ki. Én sem az ország legbiztonságosabb részében élek, itt is vannak "érdekes" emberek bőven, de azért na... ilyenről még hallani sem hallottam errefelé. Úgyhogy ha kérhetem, ne a helyi dögkút környékén tapasztaltakból induljatok ki.
2023. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, piros lámpánál állás a megoldás. Hazánkban volt már ilyen helyzetből gyilkosság is.
2023. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#14 És szerinted aki olyan szinten tolja, hogy az emberölés is játszik nála, azt meg fogja állítani a zár? 500 forint egy ablaktörő kalapács a teszkóban.
2023. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Vagy megáll melletted egy enduroval, előveszi a berettát oszt csá.
2023. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én csak nem akarom, hogy behuppanjon mellém egy cicás, mert jaj de kényelmes a központi zár. Ennyi a történet.
2023. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Sok volt a GTA emberek...
2023. okt. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Megnézném, hogy hány válaszoló Pistikének van jogosítványa.
2023. okt. 23. 15:56
 20/22 bazaltkaroly ***** válasza:

Én bezárom az összes ajtót, mert ahány elmebeteg van, hajlamos valamelyik kiszállni, és feltépni, csak azért, mert nem tudott kilencvennel megelőzni, negyvenes táblánál.

Sokszor hallom, hogy nem jó ötlet, mert balesetkor nem tudnak odamenni, de ha olyan baleset van, akkor nem az ablak lesz a legnagyobb baj, mert simán betörik, hogy kivegyenek.

2023. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!