Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Trafipax bemérése után mennyi...

Trafipax bemérése után mennyi idö múlva kapom a csekket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Előbb értesítést kapsz, azt elég hamar (ha az nem jön 30 napig, akkor már egyáltalán nem jön, megúszod). Ezt követően jön a csekk, rá 2-3 hétre.
2010. okt. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. okt. 19. 07:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a csekk nem jön ki 2 hónapon belül akkor nem vagy köteles befizetni a büntetést!
2010. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kapsz értesítést trafipaxos bemérésnél, mivel gyorsított közig. eljárásnál nem kötelező, és 60 napon belül kell megjönnie. Amúgy megengedett+18 km/h felett büntetnek csak.
2010. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én kaptam értesítést.
2010. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kapsz értesítést ami alapján megtudod nézni a neten a képet amit készítettek a kocsiról. De ahhoz kell az ügyirat száma. Ez alapján még reklamálhatsz is ha nem jogos az büntetés. Persze később jön a csekk.
2010. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A fiam éppen ma kapta meg az értesítést, mi szerint 10.12-én 68-al ment 50 helyett: 30 ezerért.
2010. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14:09 az nagy pech, mert 67-nél még nem küldték volna ki:-s :-(
2010. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
51%
Én ezt már szemétségnek minősíteném! Így fejik az egyébként is már agyonnyúzott magyart, indokolatlan sebességkorlátozásokkal, ahol folyamatosan sorban mennek az autók, próbálja meg az ember köztük pontosan betartani az előírt sebességet. Biztos, hogy százszámra büntettek akkor és azon a helyen. Bezzeg a külföldi mindegy, mennyivel lépi túl nálunk, azt nem tudják behajtani.
2010. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!