Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Este hajnal fél 1 kor van...

Volt1xkérdés kérdése:

Este hajnal fél 1 kor van trafipax?

Figyelt kérdés
egy beeső utcában van trfpaksz (nemtudom hogy kell leírni) ja igen én 80 al mentem lakott területen belűl kivilágítatlan kocsival milyen büntetésre számíthatok?ha esetleg mégis van
2010. jún. 30. 02:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, és ha így megfogtak az csúnya lesz.
2010. jún. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A 80/50 az 45000Ft. A világítás nélküli közlekedés a közlekedés szabályainak nagyobb mértékű megszegése, 50-100000Ft. Hiába nem világítasz a traffipax lát.

Sajnos csak gratulálni tudok, nagy észre vall :S

2010. jún. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

szar az akksi elfelejtettem visszakapcsolni épp hogy nem kellett tolni él kb 1 perc volt világítás nélkűl

most ezt elbasztam:S

2010. jún. 30. 10:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Te normális vagy?Világítás nélküli autóval közlekedsz?
2010. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Te normális vagy?Világítás nélküli autóval közlekedsz?"

Én hetente legalább 2 ilyen idiótát látok, aki koromsötétben világítás nélkül megy, és hiába villog rá az ember, csak visszavvilog és megy tovább világítás nélkül, nem esik le neki, hogy vmi nem stimmel. Sajnos ma Magyarországon ilyenek is kaphatnak jogosítványt. Aztán meg csodálkozunk a baleseti statisztikákon...

2010. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

az előbb kiírtam h szar az akksi és csak maximum 2 percig mentem világítás nélkűl igen és észreveszem ha villognak

ja és jól kivilágított úton mentem azért nem tűnt fel de nem ez a lényeg egyszeri alkalom volt


amúgy kisváros és gyakran trafipaxoznak este a rendőrök?

2010. jún. 30. 12:12
 7/17 anonim ***** válasza:
A traffipax elég drága készülék, ezért folyamatosan használják. Ha szar az akksid, ezért menet közben lámpa nélkül közlekedsz, akkor a műszaki elméletin sem kellett volna téged átengedni (vagy jogsid????). Ott tanítják, hogy az autónak el kell látnia magát árammal.
2010. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

igen de az indításhoz áram kell

és ha folyamatosan szívja az akksit a világítás akkor nemindul a kocsi és ha nincs elég ereje az akksinak megmozgatni a motort akkor tolni kell és tolni nemtúl jó főleg ha 1 ember van a kocsiba

szóval ottmaradok és levettem éppen csak hogy elfelejtettem visszatenni:s ezt szoptam

2010. jún. 30. 13:13
 9/17 anonim ***** válasza:
dízelről autóról van szó.? ha igen akkor a kérdező mellett vagyok. :-) ha nem, akkor... hm inkább hagyjuk :D
2010. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen disel
2010. jún. 30. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!