Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha ezt a boszis matricát...

Ha ezt a boszis matricát ragasztanám ki az autómra, nem néznének idiótának ill. a rendőr büntetne?

Figyelt kérdés

Ezt ragasztanám az autóm hátuljára, valahová, de az autóm sötét szürke és van fehér színben is a matrica, de az már túl feltűnő lenne, ezért a fekete színűt választanám.


[link]


[link]


[link]


nov. 19. 18:37
A kérdező szavazást indított:
Idiótának néznének
Nekem tetszik
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Bármilyen matricával idiótának néznek, úgyhogy azzal ne törődj, hogy mit ábrázol.
nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntetnek ilyenért.
nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem szabálytalan, csak gagyiság.
nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért büntetne ezért a rendőr? Nem is értem, honnan jött benned ez a kérdés.


Biztos lenne aki idiótának nézne - pld. én is -, de mit törődsz másokkal?!

nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Legalább nem a "Kázmér rápisil egy autómárkára", vagy bármilyen viccesnek szánt szöveg címke.
nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%

Azt hiszem van valami mérethatár, ami felett már be kell jegyeztetni a forgalmiba, de ez nem hinném hogy beleesik. De ha nagy reklámfóliát akarsz például egy céges kocsira, akkor azt már be kell jegyeztetni.


Az hogy ki mit gondol kit érdekel. Én egyszer olyan matricát láttam egy BMW X6-on hogy "Suzuki a ti autótok".

nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!