Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Győriek! Most akkor mégsem...

Győriek! Most akkor mégsem lett fizetős az Árkád parkolója?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam ott, és simán be lehetett menni, mert nyitva volt a sorompó, a jegykiadó gépre meg rá volt húzva egy zacskó. (én mondjuk örültem neki) Visszafelé a kijáratnál ugyanez volt.
nov. 21. 06:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta korlátlanul ingyenes.

Az elején volt időkorlát, de azt hamar megszüntették. Nem hallottam róla, hogy ezen változtatni akarnának.

Pedig kézenfekvő, hogy sokan ott parkolnak le és belvárosi munkahelyükre begyalogolnak. Az autójuk meg 8-10 órán át foglalja a helyet.

De úgy tűnik, az Árkád vezetői ezt tudomásul veszik.

nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én, nem győriként, sosem járva Győrben, onnan több száz kilométerre élve is látom, hogy Győr Árkádban 1150 ingyenes parkoló van. Csak győr árkád parkolás szavakat kellett beírnom a böngészőbe.

Képen: [link]

nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!