Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapest tényleg veszélyes,...

Budapest tényleg veszélyes, van okom félni?

Figyelt kérdés
Hogy kell viselkedni, hogy ne érjenek atrocitások, keleföldön szállnék le, onnan mennék dolgozni 4-es és 3-as metróval a 4. kerületbe.
nov. 25. 11:03
 1/10 A kérdező kommentje:
*Kelenföldön
nov. 25. 11:04
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezt az utat már többen túlélték.
nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon veszélyes, engem a múltkor gyíkká változtatott valaki.

Csak már elmúlt.

nov. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem veszélyes. Rendszeresen járok arra, sosem volt még gond.
nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Manapság alap egy paprikaspray. Csak van 2500 forintod.
nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne röhögtessetek már, nem alap a parikaspré, mert nem veszélyes a város. Ez itt nem egy brazil favela, hanem egy békés európai főváros. Ami erőszakos bűncselekmény történik, az 99 százalékban egymást ismerő emberek között történik.
nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Pályaudvarok, csomópontok, nagyobb aluljárók környékén mindig kószál néhány hajléktalan, tarháló, qrvanéni és hasonlóak, de őszintén szólva engem 150 centis 50 kilós nőként 45 év alatt... hát egy kezemen meg tudom számolni hány "atrocitás" ért (mind ilyen kicsit erőszakosabb kéregető/bolond típus volt), de mind olyan szitu volt, hogy kisétáltam belőle szó nélkül, tehát igazán nem történt semmi, csak szóban inzultáltak. Ha valaki leszólít, tarhál stb. a "Bocs, de sietek!" miközben továbbmész, az esetek 99%-ban több mint elég.
nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mogadishu kettő
nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kaptál már remek válaszokat, én inkább a “hogyan viselkedjek” kérdésedre válaszolnék.


Ahogy írta #6 is írta, szinte mindig egymást ismerő emberek között lesz erőszakos bűncselekmény, szóval a legjobb amit tehetsz, hogy nem szerzel ellenségeket. De ez nem csak barátokra vonatkozik, hogy őket ne fordítsd ellenséggé, egy random drogos kéregetővel se legyél nagy arcú, meg úgy senkivel se, mert ilyenkor kerül elő a nem várt kés és mindegy milyen erős vagy, a súlyos sérülés garantált lesz.


Én 30 éve élek itt lassan, de soha nem kötöttek belém, pedig egy “megverhető” férfinek nézek ki, mert se magas se izmos nem vagyok annyira. Ellenben van egy barátom, aki nem egyszer keveredett verekedésekbe, mert ő nem tud szó nélkül hagyni dolgokat, meg szokott a csöveseknek olyat mondogatni, hogy “f*szért nem mész dolgozni te kutya”. Nyílván ha valaki így viselkedik, akkor garantált a konfliktus előbb-utóbb, de ha nem piszkálsz senkit és néha lenyelsz egy szidalmazást, akkor soha nem lesz problémád.

nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Vigyázz lehet majd többen el akarnak adni neked parfümöt.

Amúgy semmi extrém, ezek a részek amit írtál tök normálisak, céltudatosan mész a dolgodra, leszólítanak akkor mész tovább, ennyi.

dec. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!