Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meghúzták az autómat a parkoló...

Meghúzták az autómat a parkolóban, a tettes nem hagyott semmi papírt de a kamera rögzítette. Megtettem a feljelentést, a kamerafelvételt valahol megtekinthetem hogy személyesen még “elbeszélgessek” azzal, aki csinálta?

Figyelt kérdés
Sokan egy gyomrosból többet tanulnak.
nov. 25. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Bírósági szakaszban, az ügyvéded megtudja a címét. Addig, ha nincs megfelelő helyen rendőr ismerős, sehol.
nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Önbíráskodás, fincsi büntetés járna érte. Amúgy egyetértek.
nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az önbíráskodásért komolyabb büntetést kapnál, mint ő a károkozásért.
nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még szerencse, pont az ilyenek miatt, mint te
nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Talán megkellene dícsérnie, hogy megrongálta az autóját?
nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bazaltkaroly ***** válasza:

#5 Nem, de nem ez a megfelelő megoldás. Lehet, hogy az elkövető észre sem vette, hogy megkarcolta az autót, és ha szólnak neki jogi úton, akkor egyből segíteni fog. Képzeld el, hogy te követsz el egy hibát, úgy hogy nem vetted észre, és az helyett, hogy megkeresnének emberi módon, megállnának az ajtódban hatan, és péppé vernének.


Semmiképp ne önbíráskodj, mert nagyobb bajod lesz, és ha esetleg kiderül, hogy az illető háromszor nagyobb, mint te, akkor szépen ki fognak ütni a cipődből.

nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy az elkövető "nagycsaládos", amiből nagy gondjaid lehetnek még.

Inkább örülj a szerencsének, hogy van bizonyíték.

nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 ezzel teljesen egyetértek

Pont ugyanez történt hogy parkoltam ki és igazgattam hátra hogy kiférjen az orra (parhuzamos) és eszre se vettem hogy eleg szepen nekimentem a mögöttem lévőnek. És akkor csak azt hitték hogy leszartam és ott hagytam…

febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bazaltkaroly ***** válasza:
#8 Megesik az ilyen. Vannak olyan kis karcolások, amiket autóból alig lehet érezni. Főleg, ha nagy a zaj, vagy kátyús a parkoló, akkor sehonnan nem sajtheti az embert, hogy kárt tett, kiszállni meg minden kiállásnál nem lehet.
febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Hát igen pontosan. Miskolc belvárosában történt ez meg, én meg mondom hogy az szép, hát biztos igy volt 😅
febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!