Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy kamerafelvétel...

Kovacstomi kérdése:

Hogyan kell egy kamerafelvételt feltölteni a youtubera? Mi ennek a folyamata?

Figyelt kérdés
Egy Eken H9R kamerával lennének felvéve a videóim úgy terveztem de még nem rendeltem meg. A probléma hogy maga a felvétel utáni procedúra, hogy feltöltsem a videót nehézkes, mert nem értem hogyan kell. Valaki esetleg ha elmagyarázná ezt részletesen azt nagyon megköszönném. Bármilyen információt megköszönök ezzel kapcsolatban.

2023. aug. 26. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rányomsz bal felül a kamera gombra, majd arra, hogy feltöltés. Onnantól magától értetődő.
2023. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerkesztés nélkül szerednéd feltölteni, akkor át kell tölteni a kameráról a számítógépre a videót és a youtube.com oldalon bejelentkezel a fiókodba és jobb felül találod a videó feltöltése gombot.
2023. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, amit pont akartam tudni hogy hogy töltöm kameráról számítógépre át a felvételt. Csak rosszul tettem fel a kérdést.
2023. aug. 27. 08:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor először egy másik kategóriában kérdezd meg hogy hogyan kell kérdezni! :D


Nem tudom ebben a vacakban van-e memóriakártya? Ha van, és van memória kártya olvasó a gépedhez akkor bedzgod és úgy fogod láni mint egy memóriakártyát.

De szerintem a kamerát is össze lehet közni kábellel a géppel és így is le lehet másolni róla a képeket a gépre.

2023. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egyébként miért gondolod róla hogy vacak?
2023. aug. 27. 09:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a termék kategóriát a GoPro teremtette meg, a DJI Action egészen jó másolata, sőt talán továbbfejlesztése is annak. A többi cég jobbára csak silány másolatokat gyárt, amik általában jóval gyengébb minőségűek - nem véletlen, hogy tized annyiba is kerülnek. Persze, ha neked megfelel, akkor légy vele boldog, használd egészséggel!


Letölteni úgy tudod a felvételt, hogy az USB kábelével rádugod a gépre és ott valószínűleg megjelenik a benne levő memória, mint egy pendrive is.

Ha van benne kivehető memóriakártya (általában szokott lenni), akkor azt ki tudod venni és egy kártyaolvasóval is le tudod tölteni, de általában a kamerával és USB kábellel is ugyanúgy működni szokott.

2023. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!