Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire frusztrált, hogy kisgyerek kezét töri?

Figyelt kérdés

[link]


Nem látom sehol leírva, hogy eltiltották volna a vezetéstől. Akinek ennyire labilis az idegrendszere, ne vezessen autót.



dec. 8. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, értő olvasás?


Azt írja hogy Még nem nagykorú, tehát még épp kiskorú személy, tehát kb 16-17 éves. Mifelénk is őrültködnek, sokszor azt mondom meg is érdemelnék ha már közlekedni nem tanították meg őket. Ha arcoskodni tudnak, akkor viseljék a következményeiket is. Gondolhatod hogy nem egy 6 éves kezét törte el a gonosz autós bácsi.

dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Le is kell csukni az ilyen patkányokat, nincs mese
dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos csak egyetérteni tudok. Ebben az országban szabadon garázdálkodhatsz és bántalmazhatsz embereket retorzió nélkül. Lásd adott eset, ahol az illető csak felfüggesztett börtönbüntetést kapott miközben maradandó, hosszan gyógyuló sérülést okozott.
dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

"Ha arcoskodni tudnak, akkor viseljék a következményeiket is."


Mondjuk itt pont nincsen szó arcoskodásról. Ellenben van testi sértés, önbíráskodás. Ilyen alapon téged, engem. bárkit "jogosan" bántalmazhat valami őrült, mert szerinte nem megfelelően közlekedtünk?

dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy eleve elgondolkodtatóak ezek a férgek.


Annyira sietne, hogy lakott területen belül is előzni akar, de ha ebben meggátolják akkor hirtelen mindig akad annyi ideje, hogy visszaforduljon és számon kérje az őt "feltartókat".

dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
4es, úgy közlekedtek hogy akadályozták a normálisan közlekedő embereket. Itt is azt szokták, befékeznek a kocsik előtt biciklivel, kivágnak eléjük stb. Mondom ezt úgy, hogy nem vezetek, de sűrűn látom.
dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

#6 Nem akadályozták semmiben, csak haladtak az úton a sietős meg nem tudott előzni. Ha én nem tudok előzni, akkor nem előzök, ha jönnek szembe akkor megvárom míg elhaladnak és utána előzök, ha akarok. De nem kapok agyvérzést, nem fordulok vissza csak azért, mert a gonosz gyerekek nem hagytak előzni.


Mondhatod, hogy felétek ilyenek meg olyanok a fiatalok, ettől még a tényállás nem változik. Nyilván nem véletlen a 2 év 4 évre felfüggesztett szabadságvesztés.

dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha még ezt ilyen 50-es bugris parasztok csinálják a bringákon, esetleg megértem a sofőrt, de gyerekekkel....

Éltem egy településen, ott egymástól tanulták a bringázást a bugrisok, mind egymás mellett tekert. Valaki rájuk mert dudálni, vagy szólni, mutogattak, ordibáltak, stb.

Na én még azokhoz is birka türelemmel álltam, csak tovább növekedett bennem az érzés, tahókiára még véletlenül sem szabad költözni.

dec. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Alex Fly ***** válasza:
48%
@6: hát így megy ez: ha egy úton többen közlekednek, akkor elég gyakori, hogy az egyik akadályozza a másikat. Ez része a közlekedésnek: aki ezt nem képes elviselni, annak semmi keresnivalója a volán mögött.
dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Háát az erőszak itt volt, de ezt látom inkább szerencsétlen kimenetelő leckeztetesnek, sem mint szandékos rosszakarasnak. A kölkök butak. Ha beesik az autó alá az sokkal roszabb lett volna. Mindenkinek.

Nem szabad ilyen formában "tanítani", de az biztos hogy a gyerekek kb egymás mellett bringáztak pont leejtve azt, hogy mi történik körülöttük. Ha elütik azt lehet nem éli túl, így meg meguszta egy nem olyan csúnya töréssel. Talán tanul belőle.

dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!