Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A kamionosok mikor előzik...

A kamionosok mikor előzik egymást az autópályán akkor segítik egymást általában?

Figyelt kérdés
dec. 11. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán.
dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Mindegyiknek be van állítva, hogy mennyivel megy és kész. Ha az egyik 90-el akar menni, a másik 92-vel, akkor 10 kilométeren keresztül előzik egymást, mert azért nem akar lassabban menni, mert valaki útban van neki. Legalábbis én ezt látom, kivételek tuti vannak.
dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Lassítással nem igazán. Villogással szoktak. (Jelzik, ha visszatérhet eléjük az előző)
dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
2: a kamion hossza 16,5m ezt 2km/h sebességkülönbséggel pont 30 mp alatt teszi meg, tehát ha 30 méterrel a másik kamion elé sorol visdza, akkor is 113 mp az előzés. Ennyi idő alatt 2.8 km-t tesznek meg.
dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Segítik a francokat. Mindegyik megy tempomattal, mert a gázadás/fékezés több üzemanyagot fogyaszt. És mellesleg menjen az anyjába az összes kamiont előző kamionos, jellemzően román előzi a románt amúgy ilyenkor.
dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#2 Nagyon jól látod. És ezt Európa minden országában csinálják.
dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amúgy nem teljesen értem ezt a gázadás fékezés dolgot. Mármint értem persze, hogy ez is üzemanyag, de 2 másodpercre elvenni a gázt és lassulni 5 km/h sebességet azért, hogy a másik ne 10 percig előzzön azért nem hiszem, hogy látható többletet jelentene egy kamionnak amivel ezer kilométereket mennek. Sokkal többet veszít, ha valahol elkap egy torlódást vagy főúton egy piros lámpát.
dec. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
#7 Persze. De tényleg ezzel védik magukat, ha személyesen megkérded egy kamionostól. Az üzemanyaggal, meg azzal, hogy nem ismerik el, hogy perceket sem spórolnak.
dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%

Én se venném el a gázt, minek? Mástól se várnám el, hogy vegye el a gázt ha előzöm.


Egyébként meg kit érdekel, hogy ki van körülöttem? Abban a nagy monstrumban úgysem mer senki letolni.

dec. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy segítik egymást, sőt...
dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!