Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csináljak? Haragudni fognak?

Mit csináljak? Haragudni fognak?

Figyelt kérdés
Kissé gyorsan vezettem az apám Citroën C4-es Picasso-jával, és az árpkban kötöttem ki. Az elje, a lökhárító, és az olajteknő tropa. Ő már tud erről, most húzattam ki egy traktorral. És rettentően dühös. Félek hazamenni.

dec. 23. 19:20
 1/10 A kérdező kommentje:
A hibákért előre is bocsi, ideges vagyok.
dec. 23. 19:21
 2/10 kojee ***** válasza:
100%
Azt, hogy hazamész bacsánatot kérsz, elismered hogy hibáztál. Amúgy te nem lennél dühös? Vajon az autó vagy a te életed érdekli jobban. Szerintem most eljátszottad a bizalmát, legyél normális és épíst fel újra. Viselkedj úgy, hogy azt gondolja a gyereke életképes. Ja meg örűlj, hogy egyben vagy nem haltál meg, nem lett komoly bajod.
dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lett bajom szerencsére. Ok, megfogadtam!
dec. 23. 19:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ütni-verni fognak
dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy szúnet van, és irogatnak az unatkozó tanulók,már nem az első ilyen kamu kérdés, hogy árokba ment, vagy beszorult a hátsó ülésre.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__12..

dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahány ilyen kérdés már volt, aztán persze mindnek az jut eszébe először, hogy valami kérdést kidob róla. :D
dec. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
dec. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Kamuzd azt, hogy letoltak az útról. Szemből előztek emiatt le kellett rántanod és sajnálod nagyon.


Ennyi. Ezzel lényegében elismerted, hogy árokba kerültél és azt is, hogy sajnálod de megúszod azt, hogy azt higyjék felelőtlen vagy és esetleg ne kapd meg többet a kocsit.


Persze ez csak akkor működik ha nincs fedélzeti kamera az autón.

dec. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd most már apád is megtanulja hogy nem adja kölcsön az autót, főleg meg hülye gyereknek.
dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bazaltkaroly ***** válasza:
Hát nem lesz boldog, de ha rendes, akkor meg fogja érteni, hogy kezdő vagy, hibát követtél el. A legfontosabb, hogy tanulj belőle.
jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!