Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ebből az esetből fognak...

Ebből az esetből fognak tanulni az autósok?

Figyelt kérdés
[link]

jan. 11. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Vakegerek vezetnek, ha valaki lassabban megy ki tudja miatt, már le akarják tolni. Néha nem is értem, hogy nem látják, hogy pl. település jön vagy piros a lámpa? Vagy csak a gázt tudják nyomni meg a satuféket. Motorfékezni szoktam inkább, de még így is állandóan belém akarnak jönni, mi lenne, ha kiugrana elém vmi és fékezni kellene. A tökigérő hóban is a seggemben jöttek állandóan, pedig 50-nel mentem és nem is egyenes volt az út, naná, hogy kijött elém a vad, szerencsére el is ugrott, mert fékezni se mertem. Őrület, milyen idiót.k vannak.
jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már megtanultam, hogy az úton minden más közlekedőt potenciális gyilkosomnak kell tekinteni aki az életemre akar törni és így nincs semmi probléma:)
jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1: ilyenkor szépen el kell venni a gázt és vissza lassítani 40-re (ha pl lakott területen megy a seggedben)...

Hamar megszoktak előzni ilyenkor 😂😂


Én is utálom az ilyen gyökereket.

jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag magyar autós legfeljebb a saját hülyeségéből tanul de többnyire abból sem. Annyi normálatlan autós van hogy Dunát lehetne belőlük rekeszteni, ez az ország szerintem már sohasem fog megjavulni legfeljebb ha pszichológiai alkalmassági kellene a jogsihoz és minden harmadik autósnak bevonnák ezek alapján.
jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tanul a hibáiból és még törvényt is szeg, azt pszichopatának hívjuk.
jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
3-as. Azon az útszakaszon nem lehet előzni, én meg hóban nem voltam hajlandó tépni.
jan. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!