Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen esetből a melléből...

Ilyen esetből a melléből fogyna a nő?

Figyelt kérdés

Van egy fiatal nő, aki fogyókúrázni szeretne, és már gyerekkorában is volt feleslege, amikor még lapos volt a melle.

Információm szerint fogyókúránál először onnan fogyunk, ahová utoljára ment zsír. Na de a nők melle egyrészt zsírból van, és neki utoljára a melle nőtt. Ilyen esetben a melléből fogyna először?

Bocsánat, ha nagyon hükye a kérdés, de nem vagyok otthon a témában.



2022. jún. 21. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Talán igen, talán nem. Erre vonatkozóan nincsenek mindenkire érvényes törvényszerűségek.
2022. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet megmondani, honnan fogyna. Nekem kövéren is kis mellem volt, úgyhogy nem oda hiztam (sajnos, hanem a hasamra), mégis a mellem ment le, teljesen lapos hasam pedig sosem lett.
2022. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
3%
Segg, mell. Ennyi.
2022. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Igen, kissebb lesz a melled. De cserébe egészségesebb leszel, tovább élsz!
2022. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

NEM, nem onnan fogysz elöször, ahová utoljára ment a zsír!

Az, hogy ki hová hízik és honnan fogy, egyéni dolog, genetikailag meghatározott.

A legtöbb nö fenékre, hasra hízik a legkönnyebben és onnan fogy a legnehezebben.

Van, aki lefogy 10 kilót, és a melle marad, meg van, akinek két kiló is már onnan megy le.

Nekem korábban B-s mellem volt, lefogytam 10 kilót és még mindig B-s kosár kell. Cserébe a korábbi 42-es konfekcióméretü madrágok helyett 36 -osat hordok.

2022. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy utoljára hova híztál meg honnan fogysz… az élő szervezetben folyamatosak az építő és a bontó folyamatok a teljes testedben… ha hízol mindenhova hízol, ha fogysz, mindenhonnan fogysz
2022. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!