Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Büntetőfékezés, büntetőtolatás...

Büntetőfékezés, büntetőtolatás, buszok büntetése tele utasokkal, szirénázó mentőautó büntetése, road rage, szállj ki játsszuk le! Tényleg ennyire rottyon van a mai magyar társadalom idegileg és erkölcsileg?

Figyelt kérdés
Ez az egész pár éve hatalmas méreteket öltött. Mi lesz a vége? Hogyan lehetne ezt leállítani végre?

jan. 24. 14:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
Soha nem tapasztaltam büntetőfékezést, pedig évek óta vezetek napi szinten. Mondjuk én nem szoktam szabálytalankodni, indokolatlanul szötymörögni, bénázni, így nem is adok okot arra, hogy büntetgessenek. Nem lehet, hogy te vezetsz szarul és kihozod az állatot másokból?
jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ha csak erről lenne szó, akkor nagyon könnyű lenne leállítani. Azzal hogy nem vezetek soha többet :D De itt nem rólam van szó, az utakon láttam élőben már többször is ahogy egymással csinálták, másokat is veszélyeztetve. Meg a hírek a másik fele, ha lett volna ilyen régebben, akkor ugyanúgy megírják. Ez teljesen új jelenség pár éve, és terjed mint a veszedelem. Csak most már az a szint hogy a teli busz előtt is, és a szirénázó, beteget szállító mentő előtt is meg merik tenni. De mi lesz a következő? Üssünk el valakit mert felidegesített hogy néz? Vagy mert jó poén? Abszurd az egész komolyan.
jan. 24. 14:21
 3/27 anonim ***** válasza:
Olyat én is szoktam látni, hogy valaki kva idegesítő módon lassan megy, főleg a belső sávban, vagy kihagy 30 métert az előtte lévő kocsiig dugóban, de sose gondoltam, hogy ez büntetőfékezés lenne. Szerintem csak egy idegesítő szerencsétlen paraszt :D
jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

Azóta látod többet ezeket, mióta van fedélzeti kamera + internet.

De szerintem régen is sok hülye és agresszív állat volt az utakon, csak nem filmezték le őket.

jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%
Régen nem volt ennyi idegbeteg gyökér az utakon. Ha megfigyeled, mindig az öreg, roncsautókkal csinálják ezt a prolik.
jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Látod, ezért nem tettem le soha a jogsit, és nem is fogom. Kell a büdös francnak az ilyen alja közlekedési "kultúra", ami itthon van. Azért tettem idézőjelbe, mert ezt kultúrának nemigen lehet nevezni.
jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Seila ***** válasza:
38%

Sokszor azért alakul ki a büntifékezés mert a másik kiprovokálja, akár kisebb olyan hibával, amivel felbőszíti a pszichés zavarban szenvedő embert.

Ha ilyen helyzet kialakul, csak hagyni kell őt, le kell maradni tőle és kész, mert bármit is teszel ellene, úgy sem javítod meg.

jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

#5

Nekünk pl zsír új “prémijum” kocsival szántotta végig a mi kocsinkat a baromarcú. Szóval se nem öreg, se nem roncs autoval.

jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én is többnyire prémium autóval láttam ilyet. És jogos az idézőjel is, mert sokszor egy lerohadt 10 éves bmw vagy mercedes amiről szó van éppen. De van amikor vadi új. Ugyanaz a fajta ki ha én nem típus vezeti, csak más szint és más anyagi helyzet, de a lényeg többnyire megegyezik.
jan. 24. 14:54
 10/27 anonim ***** válasza:

" mindig az öreg, roncsautókkal csinálják ezt a prolik."


Hát persze, csak a mai híreket nézem, kivétel nélkül a sznob, pénzes, kihaénnem bunkók csinálnak baleseteket.


Nem véletlenül BMW-d, vagy terepjáród, stb-d van...?

jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!