Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A műszerfalon jelez a légzsák,...

A műszerfalon jelez a légzsák, ilyenkor mivan? Tudok vele holnap közlekedni, vagy életveszélyes?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 18:50
 1/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Nyugi, emiatt nem lesz baj, nekem már többször volt ilyen hibajelzés (légzsákrendszer meghibásodott), mindig egy kontakthiba miatt és az anyósülés alatt (takarítás, vagy gyerek általi rugdosás után). Ha tudod a rádiókódot, akkor vedd le az akkusarut, reméljük elfelejti. Ha nem, akkor szervízben soron kívül "kiütik" a hibakódot, kb. egy ezresért.
2010. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Citroen xsara,pontosan ahogy az elozo leirta.Nyugodtan mehetsz vele.
2010. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm:-).Hétfőn úgyis megyek lecserélni a nyári gumikat,akkor megnézetem.
2010. okt. 23. 20:01
 4/6 anonim válasza:

Üttesd ki a kódot, és ha egyből azt mondják, hogy le kell cserélni a kocsi pl. műszerfalát a kormánnyal, akkor gyorsan gyere onnan. A szervízben akkor nem bsznak át, ha véletlenül elfelejtik.

Nekem 4 ( !) éve ég a katalizátor-motorblokk-lámpa, persze le akarták cselélni a katalizátort 300 e. ért, de előbb máshol bemérettem, kiderült semmi baja.

Kontakthibás szar lámpák!

2010. okt. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz vele. Fiat Puntonál nekem 3 évente kivillant és mindig az ülés alatti csatlakozó volt kontaktos. Az egyik előttem szóló említi a motordiagnosztikai ledet, szintén a Puntonál nekem is égett évekig, mert a "hátsó lambdaszonda elöregedett" a kód szerint, de a gyári újjal is csinálta, pedig kimérve a lábait, működött. Eladás előtt kiköttettem a ledet...
2010. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nyugodtam mehetsz vele.

Tegnap este ismét kivilágított, egy kátyú miatt, már harmadszor 5 év alatt. Nekem a jobb első lufi csatlakozója szokott kontaktos lenni. Opev Vectra

2010. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!