Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Életveszélyes, idegbeteg...

Életveszélyes, idegbeteg taxisok. Vélemény?

Figyelt kérdés
Egyre többet tapasztalom, hogy a taxisok nagyon elszemtelenedtek, a szabályokat nem tartják be, káromkodnak, szidkozódnak, kerékpárosokat szorítanak le az útról sokszor életveszélyes helyzeteket teremtve stb. Néhány napja 2 éves gyerekünkkel mentünk lakott területen, mögöttünk egy taxis dudált és kiordított az ablakon, hogy dögöljünk meg (feltehetőleg azért, mert szerinte lassan mentünk). Ha nincs ott a gyerek, biztos, hogy utána mentem volna, legalább a rendszáma alapján beazonosítani.
2010. júl. 9. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
egész nap az autóba ülnek. nagyon jól ismerik a környéket és már rutin nekik a vezetés (összes tábla fejbe stb.), ezért nem értik ha más szeretne egy nem belátható kereszteződésbe körülnézni pl.
2010. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beviz Elek ***** válasza:
53%

Lehet, hogy a taxisok sietnének :D Minél többet rohangál emberekkel, annál több pénzt kap. Gondolom ezek után nincs kedvük lassan gurulni a bámészkodó nép után.


Ami azt illeti én sem szeretem, ha melózok egyhuzamba 24 órát, majd hazafelé főúton (egyenesben) 60-nal lehet menni mert valaki éppen nézelődik. Arról ne is beszéljünk, hogy ugyanez lakott területen belül 40-nel megy, pedig a rendőrök csak 65-től büntetnek.

Nem kellene kiordítani az ablakon, de ettől eltekintve igazuk van a taxisoknak.

2010. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

"pedig a rendőrök csak 65-től büntetnek"


én most kaptam 54-ért egy 3k-s csekket. A 65 csak az objektív felelősség határa.

2010. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!