Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Biciklivel mentem éppen haza. És majdnem elütöttek. Természetesen el lettem küldve mellegebb éghajlatra. Tudom, hogy én voltam a hibás. Én közlekedtem rosszul. Nem történt sem személyi, sem anyagi sérülés szerencsére. Megtanultam a leckét, hogy ez akár az életembe is kerülhetett volna. Viszont szeretnék kérdezni valamit, az autó egy újabb volt, szóval valószínű lesz volt rajta kamera. Ha esetleg a kamerafelvételt beviszik a rendőrségre, akkor elővehetnek úgy, hogy nem volt sem személyi, sem anyagi sérülés? Ne értsetek félre, tudom, hogy elrontottam és nem akarok kibújni alóla, csak szeretném tudni, hogy mi fog történni.

febr. 29. 08:03
 1/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Semmi nem lesz.

Ha akart volna valamit a tulaj, akkor ott tudatja veled.

febr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen tudatta, mert el lettem küldve melegebb éghajlatra. Még most is sokkban vagyok, hogy ha az autós kicsot később reagál simán elütött volna és hiába az én hibám őt veszik elő.
febr. 29. 08:19
 3/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Azt tudatta volna, hogy fel leszel jelentve. , mivel semmit ne tud rólad, úgy nehéz lenne bármit is csinálni.
febr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor is igaz ez ha van az autóján fedélzeti kamera?
febr. 29. 08:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy így válaszolol, most történt nemrég és még remeg a kezem. Félek, most egyáltalán kimenni az útra, mert félek, hogy megint elrontok valamit és már nem leszek olyan szerencsés.
febr. 29. 08:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Max felkerülsz a netre. De ha nem okoztál anyagi kárt, sem személyi sérülést, akkor semmi következménye nem lesz.
febr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BlackSword ***** válasza:
100%

Gyakorolj, gyakorolj... és nem lehet baj...


Ebből meg nem lesz baj, mert már lenne...

febr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amit a 6-os mond az lehetséges. A kamerás autósok imádnak minden kis piti fasságot feltöltögetni a netre, rendőröknek viszont csak akkor küldik tovább ha a rendszám is látszik (tudtommal a bicajokon nincs ;-)
febr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Kvázi balesetet nem vizsgálnak.
márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!