Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sok ember miért fél nagyvárosb...

Sok ember miért fél nagyvárosban vezetni?

Figyelt kérdés
márc. 7. 11:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Mert nagyobb figyelmet, jobb képességeket igényel.
márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
Mert a nagyvárosban jobban összetömörülnek azok, akikre figyelni kell. Nem elég a többi autósra figyelni, ott vannak még azok is, akik nagyívben lesz@rják a szabályokat (tisztelet a kivételnek): gyalogosok, rolleresek, biciklisek.
márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Mert ahol ők tanultak, ott másik autó is alig van az utakon, nemhogy párhuzamos közlekedés, lámpa, utcai parkolás, villamos stb.
márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
42%
Mert technikai okokból hiányzik az a korlátozás a jogsijukból, hogy "csak a vizsgaútvonalakon, szép, napos időben érvényes".
márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
Akinek már az is gond, hogy megtanulja a kuplungot kezelni, az hogyan tudna nagy forgalomra figyelni, vagy időben besorolni a megfelelő kanyarodósávba?
márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy engem az lepett meg, hogy anyám pl. Kisújszálláson jogsizott, és pár éve láttam, hogy papíron elvileg az még mindig vizsgahelyszín, de az onnan 15 km-re levő Karcagról mindegyik autósiskola Szolnokon oktat és vizsgáztat. Tényleg lehet még mindenféle kisebb mezővárosban vizsgázni?
márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%
Mert meghaladja a képességeit vagy csak simán rutintalan.
márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Én egy kis 15 ezer fős alföldi városban vizsgáztam még 9 éve és azóta is vizsgaútvonal a város.
márc. 7. 11:49
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
#6 Kérdés, hogy milyen vizsgahelyszín? Lehet csak motorra csinálják a rutinvizsgát , ha van pályájuk. Mikor én csináltam a jogsit, akkor még volt Várpalotán rutinpálya, és a vizsgabiztos jött ki Veszprémből, viszont a városi vezetésre, és a vizsgára, már minden esetben a megyeszékhelyen került sor, mert ott volt hozzá megfelelően forgalmas helyszín, közlekedési helyzet.
márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
#9 Dettó. Nekem még autóra is volt rutin, a kunmadarasi régi katonai reptérre jártunk ki, az rutinpálya és paintball pálya volt. De forgalmi vezetés a legelső órán kívül, rutinvizsga után Szolnokon. Beült az oktatóval 2-3 diák az autóba, egyik elvezetett Szolnokra, mindenki ment felváltva mentek 2-3 útvonalat, egy másik meg már sötétben hazavezetett. Nekem mázlim volt, Szolnokon voltam kollégista, engem hétközben is délután csak 1-2 órára felvettek, pénteken meg suli után felvettek, vezettem 2 órát meg egy harmadikat haza. Rutinvizsga után a 20+6 óra egyetlen bő hónapba telt, gyorsan kipörgettük a jogsit, nem az volt, amiről most hallani, hogy heti 1-2x járnak vezetni az emberek. (Mellesleg az is bizonyított tény, hogy jobb minél fiatalabban tanulni, nem csak a több szabadidő miatt.)
márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!