Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csinálnátok, ha egy...

Mit csinálnátok, ha egy ismerősötök büszkélkedve mesélné, hogy büntetőfékezett valakinek?

Figyelt kérdés

Én biztos nem hagynám reakció nélkül, hiszen alapvetően avval dicsekszik, hogy veszélyeztette mások életét. Nálam ez nagyjából ugyanaz a kategória, mintha azt mesélné, hogy belekötött valakibe, és szétverte.

Ha nem annyira közeli ismerős, akkor részemről teljes kapcsolatmegszakítás, törlés Facebookról, ha ott is ismerősöm volt, és onnantól max. köszönök neki, ha találkozunk.

Ha közeli ismerős, esetleg legjobb haver, akkor néhány hónap mosolyszünet, éreztetném vele hogy baromi nagyot csalódtam benne. Tepernie kellene a szimpátiám visszaszerzéséért. De jó eséllyel ugyanolyan jóba már nem tudnék lenni vele, mint azelőtt.

Ti hogy volnátok evvel?



márc. 10. 11:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Mondanám neki hogy jó nagy marha.
márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudok azonosulni a kérdéssel, mert én nem barátkozok idegbeteg szellemi fogyatékosok Kál, akik ilyeneket tudnának mondani nekem. Számomra elég életidegen ez a szituáció. Talán el kellene gondolkodnod rajta, hogy kikkel veszed magad körül.
márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám neki, hogy ezért ha felvétel van róla, őt büntetik, nem azt, aki belement hátulról.

A kapcsolatunkon nem változtatna, ha eddig is kedveltem.

márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
2: Én sem barátkozok ilyenekkel. De állítólag normálisnak tűnő emberek is szoktak büntetőfékezni. Nemrég volt olyan hír, hogy valaki úgy csinálta, hogy mellette ült a gyereke.
márc. 10. 11:26
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Letörném az arcáról a mosolyt azzal a mondattal, hogy akkor nem fogsz vigyorogni ha abban az autóban volt kamera, és majd kapod az idézést, esetleg végleg eltiltanak a vezetéstől, mivel már erre is volt példa.
márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
5: Igen, a gyerekes büntetőfékezőtől is örökre elvették a jogsit.
márc. 10. 11:32
 7/31 anonim ***** válasza:
50%

#6 Én rá gondoltam

https://www.youtube.com/watch?v=E34jos03XVw

Később írták, hogy el is tiltották végleg

[link]

márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 MGéza ***** válasza:
73%
#6: Elvileg börtönbüntetés is jár(hat) érte, de szerintem maximum felfüggesztettet kapnak, mivel sajnos, részben ki lehet magyarázni hogy nem is volt az olyanokkal kátyút akart elkerülni, állat futott át, ilyesmi.
márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt kívánnám neki, hogy legközelebb egy civil rendőr legyen az illető!!
márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
68%
Leépíteném vele a kapcsolatot.
márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!