Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Most már váltanál nyári gumira?

Most már váltanál nyári gumira?

Figyelt kérdés
Most 2024 március 18-19-20 környékén aktuális a kérdés. Mernél nyári gumira váltani vagy még lehetnek olyan körülmények ami miatt nem?

márc. 18. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Igen. Nem lesz már hideg és hó sem.
Nem. Még nincs itt az igazi tavasz.
18 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha reggel nem mész sehova, akkor nyugodtan, reggel még lesz 0 közeli, amikor jó ha van téli.
márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

idén a márciusi hó is elmaradt :)

egész telen nagyjából 2 hét volt amikor kellett a téli.

Napközben legtöbbször 10-15 fokok voltak.

Már hajnalban is távol van a fagytól. A 7 fok a mágikus szám, ami beragadt a köztudatba, már aszerint sem igazán indokolt a téli

márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
A reggeli hidegek miatt még nem, a következő napokban akár fagy is lehet. Jobb a békesség, pár hetet még kibír a téli.
márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
4 évszakossal járok, probléma nincs :D
márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Nincs is tél :D
márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A 4 évszakos választ elfogadom, bár nekem irrelváns, mert nekem téli és nyári szett van és ezért kérdeztem. Lehet hogy ha lerúgom, akkor veszek 4 évszakost de most még téli és nyári van. Tehát ezzel nem segítettél 4-es.


A téli gumi "nincs is tél" nem arra van, hogy hóban menjen, hanem arra is, hogyha 7 fok alatt van a hőmérséklet. A kérdésem is innen eredezett.

márc. 18. 14:48
 7/20 anonim ***** válasza:
24%

Ha korán reggel mész akkor óvatosabban mész és kész....

max -1 -2 lesz de az út sehol nem lesz annyi fokos.

Hajnali 3-4-re éri el a hőmérséklet a minimumot, az út meg ilyenkor alapból van vagy 20 fokos. Egyszerűen nem tud visszahűlni annyira, hogy fagyos legyen.

márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Még felesleges kapkodni, nem is cserélek. A héten éjszakás vagyok, és késő este, illetve hajnalban is még igencsak 0 fok közei a hőmérséklet, sőt az előrejelzés szerint hajnalban fagyhat is, mikor jövök haza.
márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy szerintem, ha úgy érzed cseréld, nekem még a nyári szettem sincs meg, de a jövőhéten, vagy az azutáni héten szerintem megveszem és át is rakatom.
márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 dirtboy ***** válasza:
62%
Én már átcseréltem. Hó már nem hiszem hogy lesz idén, minden más körülmények közt pedig azt tapasztaltam hogy jobban megtapad a nyárigumi mint a téli.
márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!