Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » BMW-sek, Audi-sok mit gondolto...

BMW-sek, Audi-sok mit gondoltok a rólatok keringő sztereotípiákról?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
mind igaz
ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen a szóban forgó sofőrök válasza érdekel.
ápr. 2. 12:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Audim van, de tényleg igazak a sztereotípiák, a bmw-audi-mercedes sofőrök jórésze irdatlan nagy tuskó.
ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon foglalkozom az ilyen sztereotípiákkal, ignorálom őket és azokat is akik körében terjed. Normálisan vezetek és ez számít nem az hogy mit gondolnak rólam.

Bár egyszer nálam is volt olyan hogy felment a pumpa: jobbkezes kereszteződésben én voltam (pontosabban lettem volna) előnyben, de mivel már észre vettem hogy a sofőrök 90%-ának le sem esik ha egy egyenrangú útkereszteződéshez érnek (mert ugyebár az a szélesebb az vezet a kijárat felé stb így úgy gondolják ott elsőbbségük van) így ilyen helyen mindig arra készülök hogy a másik sofőr ezt nagy eséllyel szintén be fogja nézni, így inkább lassítok vagy ha kell meg is állok inkább menjen. Egy ilyen kereszteződésben történt a szituáció, még időben kikanyarodtam emberünk előtt viszont ő nehezményezte hogy azon a 150 méteren nem tudta megküldeni a kocsiját mert hát állítólag én jobbról elé vágtam. Képes volt utánam jönni és szóvá tenni, mikor mondtam hogy ott nincs tábla így jobbkéz szabály van ráadásul amúgy sem kényszerítettem hirtelen megállásra, a válasza lényegében az volt hogy mert én mint csúnya BMW-s de ő nem bunkó ám mert ő Kiával van. Igen, léynegében ez volt a válasza hogy hát ő hogyan lehetne bunkó ha nem is a sztereotípiákbeli márkával van.

Összességében én úgy gondolom le kell sz@rni a sztereotípiákat, tapló sofőrök minden márkánál vannak és lesznek is.

ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mondjuk azt is tegyük hozzá, hogy ezen márkákból sok leharcolt darabot vesznek a kisebbségiek, azok pedig atyaistennek hiszik magukat akiknek mindent szabad csak mert 500ezerért maguk alá tesznek egy ilyen kotlát.
ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem márka, hanem emberfüggő.
ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Így van. Nekem annó volt egy ismerősöm aki szokásos aprópénzért vett egy huszonéves BMW-t mert mint sokan mások nem gondolta végig hogy mennyibe is fáj a fenntartása. Egy igazi suttyó paraszt volt a viselkedése mert gondolta az embléma miatt megteheti. Egy év után eladta mert nem győzte fenntartani, vett helyette egy lerúgott Micrát. Azzal is ugyanakkora tahó volt. Nem autófüggő hanem emberfüggő.
ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BeefEater ***** válasza:
100%

BMW-m van. Én jót szoktam mosolyogni rajtuk, sőt, néha én is felhozok párat.

Ez nem befolyásolja, hogy normálisan vezetek-e.

ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Igazak a sztereotípiák részben. Rám is igaz pár. Nem szeretek tötymörögni, nem szeretem a tötymörgőket, akik jobb lenne ha kiszállnának és tolnák a kocsit, akik rettegnek 40 -nél, állóra fékezve sarkosan kanyarodnak, alszanak a irosnál, kigyózva vezetnek sávtól sávig messziről látszik hogy alkalmatlanok nemcsak a vezetésre az életre is :D bizony kielőzöm őket gyorsan nagy gázzal és ha a belsőben szerencsétlenkednek pályán 100 al hogy mellettük sehol senki ,akkor simán kielőzöm jobbról őket mert annyira fogalmatlanok, hogy a villogás sem hat el agyukig, bele se néznek tükörbe, félperc villoás után észlelnek megijednek befékeznek mégjobban, elkezdenek kapkodni nekimennek valaminek rámesik valami darabjuk stb , sokkal gyorsabb kikerülni őket mint egy platóról leesett követ , és azt se veszik észre mert továbbra is veretnek tovább a belsőben 100al :D
ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egy audival jártam úgy egyszer, hogy ment a belsőben folyamatosan kb 160nal a pályán. De vagy nem vette észre vagy nem akarta észre venni, hogy jövök mögötte, úgy hogy kielőztem jobbról, de lesz@rta. De nem német autóm van :) Jó hát siettem, de hogy nem látja valaki hogy jönnek mögötte....
ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!