Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez mennyire lenne...

Szerintetek ez mennyire lenne népszerű?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek és nekem is van autója (mondjuk az enyém pár hónapra off, de ha megjavítják minden a régi lesz.) Arra gondoltunk, hogy a kertben csinálnánk lassabb koreográfiát az autókkal, felvetetnénk egy 3. személlyel és feltennénk youtubera. Én még ilyet nem láttam és az én ötletem volt. Szép nagy kert, középszerű autók, és jó kamera adott, már csak az a kérdés hogy mennyire érdekelné ez az embereket.


https://www.youtube.com/watch?v=JQix0eKwlww


ilyesmi, lassabb zenékre gondoltam.


lenne forgás, különböző alakzatok (8as, stb) , előre, hátramenet, ilyenek.


szóval ez mennyire jó ötlet? :)



2019. júl. 18. 13:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ez nem agyament drift vagy ilyesmi, ez tényleg lassu normális tanc lenne csak kocsikkal
2019. júl. 18. 13:47
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Tehát a kocsikkal gurulnátok a kertben össze vissza?
2019. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem össze vissza, hanem koreográfiára.
2019. júl. 18. 13:52
 4/16 A kérdező kommentje:
mint szalagavatón kb
2019. júl. 18. 13:52
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Aha, biztos rákattintanék. Ja, nem! Legfeljebb akkor, ha félpucér nénik könyökölnének a motorháztetőn (de ne ilyen Unix-naptár-féle lepukkant ribikre gondolj)
2019. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

"Unix-naptár-féle lepukkant ribikre gondolj"


Ezen sírok :D

2019. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
#6 Szeintem nem vicces, vagyis en nem nevettem azon amit az 5os irt, nincs baj a humorerzekemmel ugye nyugtass meg
2019. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyobbat szólna, ha titokban a szomszédokat kameráznátok le, hogy mik a reakcióik arra, hogy autók mennek ott össze vissza :D
2019. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 veterán vas ***** válasza:
100%

Az, hogy kinek az ötlete volt hagyjuk, mert már a múlt századból származó filmhíradókban lehetett látni hasonlókat. Mondjuk nem kertben, hanem reptéren, és nem két haver, hanem profi pilóták, 8-10 vagy még több egyforma autóval.


A nézettség..... szerinted? :(


Jah' és még ott van az is, hogy "ha megjavítják" az autódat!

2019. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Transznemű vagyok
2019. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!