Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen gyakran van kresz vizsga?

Milyen gyakran van kresz vizsga?

Figyelt kérdés
e titanon probavizsgakat csinalom egy ideje, ritkan fordul elo hogy "bukok" rajtuk, de nem merek meg idopontot kerni. Ezzel viszont az a baj hogy attol felek pont kihagyok egy vizsgat, aztan a legkozelebbi masfel honap mulva lesz es elfeljtem... Vagy pedig attol, ha idopontot kerek rogton egy 2napon belul mar mehetek is vizsgazni ami para lenne. Egyebkent viszonylag hires iskola, AM jogsi lenne.

ápr. 9. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Minden nap van.
ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az más, hogy milyen gyakorisággal van vizsga, és hogy mennyi idő múlva jutsz szabad időponthoz.

(Pl. hiába van minden munkanapon 7-től 19 óráig rendelés a szemészeten, ha a legközelebbi szabad időpont május 21-én van.)

ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem te fogsz időpontot kérni rá,hanem a sulid! Ha az eTitan végén a vizsgát is sikeresen megcsináltad, akkor arról az iskolád is kap értesítés, és hívniuk kell, ha nem akkor te hívd őket. Ekkor nekem be kellett menni, és ott számítógépen néztük,hogy mikor vannak szabad időpontok a közlekedésfelügyeletnél, illetve alá kellett írni a vizsgára jelentkezéshez egy papírt.
ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jobbaknak csak 1x a még jobbaknak sokszor.
ápr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!