Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségin milyen gyakran van...

Érettségin milyen gyakran van csalás?

Figyelt kérdés

Mennyi eset fordul elő átlagosan 1 évben kb?

Tud valaki olyanról, akit rajtakaptak csaláson? Ha igen, melyik tárgyból? Mi lett a következmény?



2022. máj. 2. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el tuti hogy van jó néhány helyen egy kis turpisság.

De hülyék lesznek a diákok/tanárok ezzel dicsekedni..

2022. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Érettségin nem nagyon tudsz és nem is érdemes csalni. Szoktak lenni, wcben pot telefonról való puskazasok, de nálunk volt hogy valaki fel orat volt bent es utana mentek, illetve csak magaddal szursz ki meg az időt veszed el magadtól.


Olyanról tudok akinek megszolalt a zsebében a pot telefon, és ez miatt el kellett tole venni az egesz erettsegijet, nem ment át, ez miatt bizonyítványt se kapott, szóval majd ősszel mehetett újra, pedig lehet simán otost ir, nem érdemes kockáztatni

2022. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tanárunk mondta, hogy valaki pót telefonnal ment, puskázott és észevette. A körülötte ülőknek ugyan az volt benne a dogában. Érvénytelen lett az érettségijük és + 1 szóbelit kellett tenniük, hogy kiváltsák az érvénytelent.
2022. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nálunk a tanár kissé elbambult így le tudtam súgni (inkább tátogni) egy tesztfeladat megoldásait. Persze ez max +2 pont, de több mint a semmi, és lehetséges a csalás
2022. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En is oda súgtam valakinek amikor ő kiment vizet tölteni és megkertem hozzon nekem is ahogy letette elem :D
2022. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!