Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha online vegzem el az elsoseg...

Ha online vegzem el az elsosegelyt a vizsgahoz nem leszek "felkeszitve?"

Figyelt kérdés

"Tananyagunk a gyakorlati képzést nem helyettesíti. Az újraélesztés lépéseinek begyakorlása, a mellkaskompressziók és befújások szakszerű kivitelezésének elsajátítása kizárólag erre kialakított, speciális eszközökön és oktató jelenlétében valósítható meg biztonságosan."


Tehat ha en elmegyek az elsosegely vizsgara, a stabil oldalfekvest/ujraelesztest ott eloszor fogom csinalni normalisan. (babun) Akkor igy majdnem biztos h bukok?



ápr. 10. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Én online tanultam, nem volt gond a vizsgán. Erre fizettem be:


[link]

ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Igen, így esélyes a bukás.


Vészhelyzet alatt volt talán, hogy kihagyták ezeket, csak a tételekből kellett vizsgázni (?)


Szerintem válassz egy hivatalos Magyar Vöröskereszt képzést, menj el pár órára, és letudod a jogsi legkönnyebb vizsgáját.

ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
annyi a baj hogy ahol az en autosiskolam tartja, ott +14ezer es nem tudom meger e annyit csak hogy ne a vizsgan lassak eloszor babut.
ápr. 10. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy buksz meg tök egyszerű az anyag és vannak videók is.
ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szinte lehetetlen megbukni rajta.
ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!