Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A képen látható helyen lehet...

A képen látható helyen lehet parkolni?

Figyelt kérdés

Kicsit nehéz megmutatni, mert az utcanézet, amin fotóztam pont eltakarja valaki a lényeget, de elmagyarázom.

[link]


A parkolóban, ahol a kék Nissan áll, van egy betonfedél, amire egy fehér X van festve. Ez csak a fedélen van. Kicsit látszik a autó alatt a festés. A fedél alatt nem tudom, hogy mi van.

Itt nincs semmilyen tábla, de elméletileg a felfestés is számít. Szoktam erre a környékre járni, és eddig mindig szabadon hagytam a helyet, amikor nem állt ott senki, de azt veszem észre, hogy majdnem mindig parkol rajta valaki, és helyi lakos mondta nekem, hogy nem büntettek érte még senkit.

A kérdés, hogy itt meg lehet állni egyáltalán? Ha igen, akkor miét van egy X rajta?



ápr. 19. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Hasznosabb lett volna Google térkép rövidített linkjét megadnod, de valószínű, hogy ott nem lehet parkolni.
ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, link kellett volna.

Valami szolgáltató szervizaknája lehet, és önhatalmúlag festettek oda X-et, hogy szükség esetén le tudjanak menni.

Ha beton, akkor nem vízóra, hanem valami vezetékek mehetnek benne, mondjuk távközlésiek. Innen mennek be az épületbe.

ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!