Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy ilyen videón rögzített...

Egy ilyen videón rögzített közlekedési malőrért (amiből nem lett baleset) vajon fog később járni rendőrségi/pénzbeli büntetés?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=BJNnW-h0oHA&t=90s


Mert nekem nagyon megmelegítette a szívem mikor láttam, hogy intett és bocsánatot kért. Oké, hogy idióta volt, de beismerte hogy hibázott.

Annyi sok-sok luxus BMW/Mercedes/Audi gátlástalan pénzes tahó tulaj okoz halálos balesetet és kap felfüggesztettet, hogy sajnálnám, hogy ennek a hibának bárminemű következménye lenne későbbiekben a sok kommentharcos csámcsogását leszámítva.

Szerintetek mire számíthat a Corsa-s?



ápr. 29. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Mindegy, hogy nem lett baleset, ennek lesz komoly következménye (vádemelés, jogosítvány elvétel)
Mindegy, hogy nem lett baleset, de ennek csak enyhe következménye lesz (pénzbírság)
Semmi következménye nem lesz és reméljük, hogy a sofőrnek jó tanulópénz volt
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Ügyes fékezés.

Más is nyomja így a féket amint meglátja a 60-as táblát... :P

ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem gáz ez a "beismerte, hogy hibázott" dolog. Ha éppen megöl valakit a felelőtlenséggel, azt is elintézte volna egy intéssel, hogy "bocsi, megöltem a családodat"? Mert hogy ez nem rajta múlt.


Nyilván a magyar törvényeket ismerve ennek sem lesz semmi következménye.

ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit OFF, de a videóban benne van minden ami magyar. Mindig sietős fehér furgonos, a 20 éves Corsás aki elfelejti, hogy egy 20 éves alsó kategóriás szarban ül, mindez párosítva a jó minőségű magyar utakhoz megfelelően választott sebességgel.
ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A gumi DOT szamat megneztem volna!

:-)

ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ő holnap ugyanitt, ugyanilyen állat módon fog előzni... Itt most nem sérült meg senki. De ez nem menti fel a büntetés alól.
ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bazaltkaroly ***** válasza:
HA nem jelenti fel senki, akkor nem lesz belőle ügy.
ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!