Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Müholdas radarral bemértek,...

Kmester kérdése:

Müholdas radarral bemértek, állitásuk szerint lakott területen belül. A megadott koordináták amit feltüntetett a rendőrség, a valós hely ami a képen is látszik már lakott területen kivül van. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
na ilyet se hallottam még..
2010. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Én se halottam még erről.

Vigyázat!!! Még szarás közben is figyelhetnek!!!

:) :) :)

2010. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is új.
2010. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Műholdas radar????Hahaha!
2010. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
az a teendő, hogy nem szivatsz minket. nemfognak neked műholdról képet csinálni meg sebességet mérni (amihez mellesleg minimum 3 műhold kellene) ha meg mégis kaptál ilyent akkor egy rossz vicc
2010. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Irány a közutkezelö és egy ügyvéd.

Amúgy nemtudom müholdas-e, de rá van írva melyik útszelvényben mértek.

2010. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nagyon bírom, amikor a hülye hahotázik...


Műholdas radar alatt azt érti a kérdező, hogy a radarba GPS-van beépítve, ami hitelesíti a mérés pontos helyét.

Ha határozatban benne kell lennie majd, hogy milyen jogorvoslati lehetőségek vannak, azzal majd élni kell és leírni ezt az anomáliát.

2010. nov. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
heee. az akkorse műholdas radar. ugyanúgy a radar elvén működik a visszaverődésen
2010. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Marhák, a műholdas radar nem műholdról mér, hanem a mérés helyén rögzíti a GPS koordinátákat.


A kérdező meg bemegy a yardra és előadja, hogy az ott baromira nem lakott terület. Már vissza is vonták a büntetést, rengeteg precedens van rá.

2010. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13.16-os.Nem tudom miért kell marházni valakit aki nem ért bizonyos dolgokhoz. A többiben igazad van.....
2010. nov. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!