Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Rendörség elkap világitás...

Rendörség elkap világitás nélkül mennyi pénz birságra számitha az ember fia lánya?

Figyelt kérdés
régebben 3ezerre büntettek meg mostanába mennyi zsét kérnek?
2010. jún. 9. 21:50
1 2
 1/12 Tubarózsa ***** válasza:
Én ugy tudom, h először csak figyelmeztet a rendőr h nem ég a lámpád.
2010. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szerintem rosszul tudod engem régebben azonnal megbüntettek de lehet hogy rendörtöl függ ki milyen jó szivű
2010. jún. 9. 22:24
 3/12 anonim ***** válasza:

"Én ugy tudom, h először csak figyelmeztet a rendőr h nem ég a lámpád."


Igen? És legközelebb honnan tudja, hogy egyszer már figyelmeztetett? Ezt te sem gondolhatod komolyan...


Kérdezőnek: 3000-20000 Ft-os bírságot szabhat ki a helyszínen, rosszabb esetben feljelent. Amúgy meg meg is érdemli aki éjszaka világítás nélkül megy. Szívem szeint örökre elvenném az ilyenektől a jogsit.

2010. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jaj de ökör vagyok:D azt elfelejtettem irni hogy bicoval
2010. jún. 9. 22:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha bicoval mész 3000-nél nem hiszem hogy többre büntet meg. De azért a saját érdekedben jobb lenne a világítás. Egyrészt párszáz forintól megvan, ami lényegesen kevesebb mint a legkisebb büntetés, másrészt ezerszer biztonságosabb.
2010. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne olcsóbb világítást szerelni a biciklire?Aztán meg csodálkozol ha kitapossák a beledet.Vagy ha nem szereltetsz világítást akkor a fáradságot vennéd hogy be menny a járdára,én is ott megyek ha nincs világításom látta már a rendőr és nem szólt érte.
2010. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minket kb 2 hónapja megállított az autópályán a jard,lehuzzuk az ablakot, benyúlt,felkapcsolta a lámpát és mondta,hogy csak ezért állítottuk meg,viszont látásra
2010. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tök mind1 hogy földön levegön szántáson úton járdán mész violágitás nélkül akkor is szabálytalanság
2010. jún. 13. 23:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem segédmotorral (Sr) elkaptak és 3000.
2010. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
figyelmeztethet,helyszíni bírságot szabhat ki,vagy feljelenthet. Én általában csak figyelmeztetek vagy 3000FT, de ha nagyon bunkó vagy kötözködik az állampolgár,akkor 20000-ig is felmehetek,sőt! januártól 100 000 forintig helyszíni bírságolhat a rendőr.
2010. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!