Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyit kell akkor fizetnem,...

Mennyit kell akkor fizetnem, ha este biciklizek világítás, mellény és személyi nélkül lakott területen belül?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 17:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a mellény csak lakott területen kívülre kell.
2010. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Rossz esetben az életeddel fizetsz.


Ha ennyire hülye vagy, akkor csak azt remélem, nem az én hűtőrácsomon végzed. Bár végülis az örököseiden behajtható az okozott kár, úgyhogy tulajdonképpen mindegy.

2010. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem eleget ahhoz képest, hogy el is üttethetnéd magad: Magadnak és az utósnak felelőtlenül kárt okozhatnál. A mellény csak LK kötelező.
2010. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ne nézzen már senki ilyen hülyének!! Nálam mindig van világítás, csak kíváncsi voltam, hogy mennyit kell fizetni, mert szerintem szívat engem egyik Barátom, hogy így kapta el egy rendőr.
2010. nov. 27. 19:30
 5/20 anonim ***** válasza:

a büntetés összege egyenes arányosságban áll hogy mennyit beszélsz vissza a rendőrnek


ha normálisan, napszaknak megfelelően köszönve, tisztelettel beszélsz a rendőrrel akkor 3000ft de elég sok esetben megkér rá hogy szelj le, menj fel a járdára és told haza.


ha szájkaratézol vele akkor simán lehet 10.000 ft

2010. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát ha személyi nélkül az elég gáz, mert bevisznek az őrsre...
2010. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki hülye kérdést tesz fel, azt bizony hülyének nézik...
2010. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 11-28 18:56

A kérdező értelmes és hétköznapi kérdést tett föl csak Te nem értetted esetleg és ezért nevezed hülyének(a kérdést!)

Igaz hogy a kérdező meg föltehette volna úgy hogy .Mennyit kell fizetnie annak aki.... és akkor nem váltotta volna ki a népharagot!

2010. dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tedd a szivedre a kezed:Te elengednéd fenékenrugás nélkül?Van joga bárkinek más testi épségét veszélyeztetni?Gondolj bele hogy Te vagy a sofőr aki ilyen biciklis miatt félrerántja a kormányt mert nem akart keresztülmenni rajtad.Mondjuk a gyerekeid meg a hátsó ülésen!Ugye már nem is annyira lennél toleráns hogy egy kézlegyintéssel elintézd?

Ha mégis kénytelen biciklizni akkor menjen a járdán!

2010. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
3.000 Ft-tól 20.000 Ft-ig a rendőr a helyszínen mérlegeli, hogy mennyi az annyi. Esetleg személyi nélkül még a kapitányságon is találhatod magad. Rendőrfüggő, hogy ki és mit intézkedik...
2010. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!