Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kezdő sofőrök, hogy élitek...

Kezdő sofőrök, hogy élitek meg a bizonytalanságot?

Figyelt kérdés

Tudom sokan nem bizonytalankodnak, de én azok közé tartozom, akik igen.

Nagyon szeretnék jól vezetni, de az utakon minden egyes alkalommal elfog az az érzés, hogy mindenki jobb nálam.

Vétek is emiatt hibákat. Alakul ez majd, vagy csak én parázom túl?


2010. dec. 7. 21:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
Alakulni fog az szerintem, inkább a sok paraszttal van a gond akik a céllövöldében lőtték a jogsijukat. Tartsd be a szabályokat és akkor nem nagyon lehet gond. Nem biztos hogy a többi jobb nálad, lehet hogy pont azok akik az első havazásnál az árokba kötnek ki.
2010. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a biztató választ.

Nagyon igyekszem betartani a szabályokat, de sokszor a lassúságom miatt még rámdudálnak, illetve ha elvétek valamit rögtön az jut az eszembe, hogy mit gondolnak mások, meg persze az, hogy úristen, most mi lett volna, ha baj történik. Januártól minden nap mennem kell majd és egyedül, nagyon remélem, hogy minden rendben lesz.

Látom, hogy mennyi mindenki vezet és ilyenkor arra gondolok, hogy nekem is menni kell.

2010. dec. 7. 22:18
 3/16 anonim ***** válasza:

A legnehezebb számomra nem a vezetés maga volt (friss jogsival), hanem a dudálgató, mutogató és engem tudatosan ijesztgető sofőrök semmibe vétele volt. Sajnos folyamatosan elvonták a figyelmemet (pl. hirtelen, hosszan tartó ledudálással, útról való leszorítással kombinálva) és ezzel balesetveszélybe sodortak. Ami szomorú, hogy még 18 éves vezetői gyakorlatommal is meg tudnak döbbenteni egyesek Budapest utcáin...mindig jön az utánpótlás!

Azt tudom mondani, hogy minél gyakrabban vezetsz, annál jobban fog menni, inkább gyakrabban keveset, mint mondjuk havonta 200 kilométert. Fontos, hogy rutinossá válj és meg is tudd tartani ezt.

Sok szerencsét kívánok:)

2010. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Úgy értem havi egyszer 200 kilométert, egy alkalommal levezetve.
2010. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem áprlisisban lett meg a jogsim, s azóta nagyon sokat változtam a vezetés terén. Minél többet vezetsz annál jobban fog menni :)
2010. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem augusztus vége óta van meg a jogsim, azóta nagyon sokszor vezettem egyedül a városba, nincs is azzal baj, ahogy vezetek én csak a parkolástól félek. Nem igazán tudom hol szabad, hol nem, hogy kell a parkolóautomatát használni stb... Szerencsére nem Bp-en élek, ott nagyon nehéz lenne nekem is, még úgy is felidegesítem magam, ha csak utasként arra járok:/ 18/L
2010. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudod hol lehet parkolni, hol nem?Úgy hogy van jogsid?
2010. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
és te ilyen felfogással hogy hogy életben maradsz?
2010. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Milyen felfogással??
2010. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én direkt beszoktam menni a forgalomba szopatni az autósokat egy pirosrendszámos robur-al :)


Tetszik ahogy a sok h.lye idegeskedik.

2010. dec. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!