Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mintegy 200 traffipax beszerzé...

Mintegy 200 traffipax beszerzésére írt ki pályázatot az ORFK. Örülsz neki?

Figyelt kérdés
A kérdés nem vicc, ha telerakják az országot traffipax-al, az szerintem összességében igenis életet ment. Én örülök neki, soha nem száguldozok.
2010. dec. 8. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem örülhet autós ember egy ilyen hírnek ,de elszomorodni sem érdemes rajta . Szép lassan hozzászokunk majd ,hogy egyszerűen be kell tartani a sebességeket. Aztjónapot.
2010. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Legalább nem lesz ennyi barom aki 50 helyett 100-al tép át a városon!

Annyiban nem örülök neki, hogy azért az én szemem sem olyan mint a kaméleoné így 50 helyett van hogy 60-65el megyek és kaptam is már 2 büntit!:S

2010. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Az első lényegretörően leírta!

Ez így igaz!

(második voltam)

2010. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én nem örülök.
2010. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

én nem örülök, ezek amolyan hangulatkeltő, látszatintézkedésnek tök jók, de hasznosságuk persze messze nem áll arányban a tömeghisztivel ezzel kapcsolatban


kifejezetten utálom, hogy ilyenekre herdálják a pénzt, és akkor sírnak, hogy nincs ... csak mert hű de nagy bűncselekménykeet oldanak meg ezzel, igaz? hajrá, el lehet kapni a 60-nal "száguldozó" autósokat és jól példát statuálni h nálunk márepdig rend van, de komolyabb ügyekben már nem tudnak mit kezdeni


én igazából már azt s eértem, ez a hatalmas gépkocsipark-fejlesztés mi a frásznak kell folyamatosan, ha megálltak volna mondjuk az F-Astra korszaknál, tudjátok mennyi pénzt spóróltak volna mondjuk 5 év alatt?? és azért nincs arányban úgymond a hatékonysággal az, hogy milliárdokért mindig új autókat vesznek, nem kis tételben, de az különösen kiakasztó, hogy már a luxus-felszereltségű terepjáró is kell a seggük alá ....

2010. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én örülök, legalább az egyszámjegyű utakon nem lesz szágoldozás. Ha elolvasod, kiderül, hogy nem a városi száguldozókra használják majd, hanem a gyorsforgalmi utakon (ami persze lehet városon belül is). Ez nekem mondjuk pont nem olyan jó hír, mert városban általában betartom a korlátozást, "kint" viszont nyomom rendesen. Figyelni kell.
2010. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a nyílegyenes, jól belátható szakaszokra és a kinn felejtett 30-as táblák mögé jut majd belőlük bőven, a baleset veszélyes helyekre már nem.
2010. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
na hát a 11:20-as is leírta a lényeget ...
2010. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem a sarcolást és a szemétkedést szolgálná, akkor jó lenne, de nálunk semmit sem az emberek biztonsága érdekében csinálnak, hanem kifejezetten a pénzszerzésért. Így ebben az abszurdisztánosdi verzióban nem örülök neki.

Akkor örülnék, ha valóban a biztonságunkat szolgálná...

2010. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Igen
2010. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!