Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az M0-son a megyeri híd előtt...

Az M0-son a megyeri híd előtt közvetlen, van traffipax? (Békásmegyer felé) és ha lekaptak, mikor tudom meg hogy így volt-e?

Figyelt kérdés

arrafelé jártam tegnap, és mintha lekaptak volna 96km/h-val 80-as korlátnál... (bár nem értem h 3 sávos autópályán miért 80 a megengedett..) és ugye 15km/h meghaladásával már büntetés.. :S és nem vagyok biztos benne hogy mértek..

és az lehet hogy a belső sávba haladtam 96-al, de mellettem egy kocsi volt, esetleg lehet hogy nem kapott le ? vagy valami?


2011. júl. 16. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A megyerin gyakran szoktak mérni, de a kérdésedre nem tudok érdemben választ adni.
2011. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan 1 hét elteltével küldenek egy levelet, hogy megbüntettek, meg egy kódot amivel neten is meg tudod nézni, hogy milyen ruha is volt rajtad! :D

Majd pár hét múlva kiküldik a kiszabott bírságot.

2011. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és arra talán van esélyem, hogy megúszom nagy mákkal? például, mellettem kocsi jött, én belső sávba haladtam.. vagy ha a külső sávot nézték, vagy akármi.. szerintetek esély nincs rá?:(
2011. júl. 17. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyanról még nem hallottam hogy két egymás mellett haladó autót egyszerre fotózzon és bírságoljanak. Ha szerencséd van Te 94-el mentél és a melletted lévő autó meg 96al és csak őt fotózta le.
2011. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már pedig egymás mellett mentünk, mert én pont előztem, és a belső sávban voltam (2 sávos volt az út) és előztem volna a kocsit, (több volt mint 95km/h részemről sajnos) és úgy láttam h jobb kezemre esik a sarkon egy rendőr benne pedig mérnek.. :( ezért gondolom azth hátha szerencsém van
2011. júl. 18. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádkozz! Én pár hete egy teherautó mögött mentem közvetlen 50es táblánál 70el, a teherautóst lelőtte engem meg elvileg nem érzékelt. Mondjuk egy méter sem volt közöttünk, mert előzni akartam, de szerencse hogy nem tettem! :)
2011. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!