Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehetséges, hogy így mérjen...

Lehetséges, hogy így mérjen be a traffipax?

Figyelt kérdés
[link] Ezzel a képpel kezdeném, ezt mutatja naggyából hogy történt. Motorral mentem és a traffipax ott állt a szélén. Éppen egy autót előzted, és 50-es tábla volt. Van rá esély hogy bemértek a kép alapján? A traffipax csak az ut egyik felét tudja mérni? Várpom a segítséget nagyon fontos lenne. És ha esetleg bemértek fel tudnék lebbezni? 17 éves vagyok.
2011. aug. 28. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

bocs de én ezta képet érdekesebbnek találtam ott a sarokba


[link]


Amúgy minden további nélkül lehetséges!

2011. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

bemérhettek persze,de általában csak az 1ik oldalt mérik...fellebbezni minek mikor tudod h te is gyorsan mentél...


ha jön a csekk nem lesz sok...60e Ft


képed faja :D

2011. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a mérőműszer az egész utat méri vagy csak az egyik oldalt?
2011. aug. 28. 17:52
 4/13 anonim ***** válasza:
1ik oldalát méri...beállítástól függ....van amikor megállnak 1 egyenesben és azt hiszed h arra mérnek amerre az autó orra áll,pedig van amikor nem..
2011. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és hogyha előztem és pont akkor mentem be a mérési sávba?
2011. aug. 28. 18:04
 6/13 A kérdező kommentje:
ás azt nem tudja valaki hogy traffipaxnál a két mérési idő között mennyi telik el? mennyi idő kell hogy újra tudjanak mérni?
2011. aug. 28. 18:07
 7/13 anonim ***** válasza:
ne remegj már...folyamatosan mér,50es táblánál ált 68ra van beállítva ,ha ezt túllépi vki akkor fényképez...nincs olyan h nem mentél be a sávba nyugi....gyűjtögesd a zsebpénzed...
2011. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindkét oldalt tudja mérni. A kép alapján sanszos, hogy belőttek...
2011. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
be mértek a 60 ezres csekk jön fellebbezni minek ?
2011. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden irányban képes mér, még oldalra is, kb 1mp mire átállsz egy másik járműre, és nem fényképez, hanem videóz.
2011. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!