Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Láttál, már komoly közlekedési...

Láttál, már komoly közlekedési balesetet?

Figyelt kérdés

Ami nem kis koccanás volt.

Hogy történt?


2011. jan. 26. 18:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vagy 30 évvel ezelőtt, autópálya, sűrű köd. A belső sávban több km(!)-en keresztül összetört autók sorban, mintha sosem fogynának el, helyenként látni lehetett a vért. Gyerekként eléggé megviselt a látvány.
2011. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Teljes egészben én sem láttam,legalábbis a húsdarálót nem.Törént egyszer,hogy haverokkal tartottunk Siófok felé éjszaka.110-zel mentem és egy motoros úgy előzött meg minket,hogy csak egy röpke pillanatra láttam,már el is tűnt.Biztosan 250 fölött ment.Csak egy kék pacát láttam egy kis időre és csak a hangjából tudtam,hogy motor volt.Haladtunk tovább,majd egy negyed-fél óra múlva elkezdett besűrűsödni a forgalom,egész addig,míg csak 30-cal tudtunk haladni.És akkor megláttam egy rommátört,kék motort,és egy szinte félbevágott 206-ost.Addigra már fekete zsákban volt a srác.
2011. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 RipKoresz válasza:
Elnezest az ekezet nelkul eloszor is. No de az en kis koromban 1 eve, mentunk hazabsulibol, en cukorkat nyalogattam, es a Nagykorosi uton hopp, jeepes belemegy ladaba, lada buszba, busz kisautoba (nem tudom milyen marka volt...). De a jeepes akkor sebesseggel hajtott hogy az halalos volt, es meg is tortent.
2012. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!