Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van olyan rutinpálya Bp-en...

Van olyan rutinpálya Bp-en ahol jogsival lehet gyakorolni? Esetleg olyan parkoló ahol a helyek között láncok vannak?

Figyelt kérdés
Van már jogsim, de rám férne egy kis rutinozás. Szeretnék olyan helyen gyakorolni, ahol nem zavarok senkit, és mindegyik parkolási módot tudom próbálgatni.Van ilyen valahol Bp-en?
2011. jan. 28. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Saját autóval, vagy oktatóval?
2011. jan. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

saját kocsival, egyedül. Csak arról van szó, hogy a kocsit nagyobbnak érzem, mint amekkora a valóságban, és így nem merek beállni a kisebb helyekre, mert inkább biztosra megyek és csak oda állok be, ahol tuti elférek. De ez nem állapot...


Ha rutinoznék egy 10-20 órát sokkal jobban érezném a kocsit, és jobban tudnék parkolni.


Érdekes módon azt a kocsit amin tanultam sokkal jobban éreztem mint a sajátomat.

2011. jan. 29. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, gondolom amin tanultál, azt már többet vezetted. Régen be lehetett menni az óbudai pályára, csak szombaton, fizetve. Bécsi út 310. Egy próbát megér.
2011. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azt esetleg tudod hogy mennyibe került?

köszi am. ment a kéz :)

2011. jan. 30. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy pár éve 1000ft volt, most fogalmam sincs. Mostanában eléggé lepusztult, még portást sem látni, aki szedné.
2011. jan. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi.

Ma felhívtam az ati-t, és a nő azt mondta hogy 3000 huf, szombaton 08:00-16:00ig, viszont a jegy dátumra, személyre és rendszámra szól. Ha egyszer kijön az ember a pályáról, nem lehet visszamenni (vagy csak ha ismét fizetsz).


Egy kicsit sokallom azért ezt az összeget mert értem én hogy elvben egész nap ott lehetnék, de úgysem leszek. Átlagban 1-2 órát lennék ott, de azért az röhej hogy saját autóval, saját benzinnel, oktató nélkül többe kerül mint máshol egy gyakorlati óra az oktatóval, oktató kocsival, nem saját benzinnel :)


Azt hiszem maradok a tesco parkolónál :)

2011. jan. 31. 21:04
 7/7 anonim válasza:
Próbáld, hogy nem úgy tolatsz, meg nem úgy állsz be, hogy hátraforgolódsz, hanem a tükröket használod és akkor egyértelműen látod, hogy hol van a jármű széle. Sok oktató itt szúrja el. Én kamionoztam is egy időben és hamar rájöttem, hogy használni kell a tükröket. Ott már a 30 tonnás vontatmánytól nem igazán lát ki az ember. :D
2015. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!