Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy legyek kicsit összeszedet...

Hogy legyek kicsit összeszedettebb a forgalmikon?

Figyelt kérdés
Most tartok kb. a városi felénél. Mindig suli után 4vagy 5óra körül megyünk. Ilyenkor már annyira tompa vagyok, hogy az alap dolgokra sem bírok figyelni, pedig alapból nem megy rosszul. Eddig mindenem elsőre meglett, félek hogy az ilyen fáradtságból adódó kapkodás és egyebek miatt nem lesz meg. Pedig este 10kor lefekszem, suli után próbálok előtte kicsit pihenni, kávé, stb. Mégis... Nincs valami ötletetek?
2011. febr. 21. 06:45
 1/5 anonim válasza:
Multivitamint szedek, amikor kimerültnek érzem magam, próbáld ki Te is, szerintem segíteni fog.
2011. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hétévégn nem lehet vezetni?


Átérzem a problélmádat, én munka után jártam sokszor vezetni 10 ledolgozott óra után...


Aztán felvetődött pont a tompaságom miatt hogy akár szombaton délelőtt is mehetnék. Szerintem próbálkozz ezzel.


Ha nincs rá mód, akkor sétálj egy pár percet óra előtt, kávé, esetleg egy energia ital...

2011. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az utolsó 10 órámat vezettem le így valamikor este 7kor kezdtünk hát elég fárasztó volt, oktatóm is látta és megálltunk kb 5 percre kicsit pihenni aztán folytattuk és valamivel jobban ment, ha eljön a vizsga idő akkor úgyis adnak igazolást és akkor elötte tudsz rendesen pihenni és kipihenten frissen mehetsz vizsgára
2011. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért nem jársz reggel? 6 vagy 7 órától, ha nincs első órád, pont belefér. Plusz esetleg péntek du, meg szombat,


Vizsgát ha teheted 10 óra körülre kérd!


Tök normális, fáradtan ennyi dologra nem lehet figyelni.


Ütemezd át és jobb lesz!

2011. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom délelőttre, merthétközben suli,m az oktatónak meg meló. Hétvégén pedig a családja miatt nem lehet.. A péntek déutánt ne is mondd...a legszörnyűbb. Régebben a rutin volt néha délelőtt, az rendben is volt :S
2011. febr. 22. 06:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!