Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit jelent az a tábla, amin...

Mit jelent az a tábla, amin egy kutya van piros háromszögben? Az M7-es mellett láttam több helyen.

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 18:20
 1/7 anonim válasza:
Én is tapasztaltam már, hogy kóbor kutyák sétálnak arra, meg sok tetemet is láttam már az út szélén. Szerintem ugyanolyan figyelmeztető tábla mint amiben az őzike van.
2011. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kib*sszák a figyelmeztetőtáblát aztán ha eléd ugrik egy nagyobb testű kutya akkor az még 100nál is lebontja az autód elejét, de egy szavad sem lehet, mert ők figyelmeztettek :)
2011. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azt, hogy a tábla hatálya alá eső területen, ne agy isten találkozol egy nagytesrű kutyával és a járművedben akár milliós kárt okoz, senki azt neked meg nem téríti!

(indoklás: nem vezettél kellő körültekintően!)

az útkezelő által a tábla kihelyezésével, meg van oldva a felelősség kérdése!

2011. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez mekkora g.eciség!!!

Bocsi az offért, de hát na..:S:S


22N

2011. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mit vártál? magyarország..
2011. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a jelentése, hogy számítanod kell átrohanó állatra. Mivel az állat nem tud gondolkodni, neked kell vigyázni rá. Mi ebben a baj? Nem értem.
2011. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

02.25, 18.41es nő létedre hogy írhatsz így? Szégyeld magad!!

42/F Azért mert nő vagy, attól még gondolkodhatnál!

2011. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!