Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy lehet bebambulni piros...

Hogy lehet bebambulni piros lámpánál?

Figyelt kérdés

Nem értem. Én velem még sosem fordult elő. Ha elsőp vagyok a pirosnál, figyelem a lámpát!forgalmat/gyalogosokat.

És még sosem volt olyan, hogy zöld lesz, és nem veszem észre. Holott nem egyszer látom, hogy valaki bebambul a pirosnál, és a mögötte dudálnak, hogy menjen már.

Mit csinálnak ilyenkor az emberek? Sms-t olvasnak?


2011. okt. 15. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Elbambulnak... Egyébként murphy törvénye, mindig az első bambul el. Veled is előfordul, nyugi, ahogy mindenkivel.
2011. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megnövekszik a kitett mell/négyzetméter, akkor el lehet bambulni...
2011. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
BE_bambulni nem lehet, csa EL_bambulni. Nem ártana, ha hülyeségek helyett inkább a nyelvtannal foglalkoznál.
2011. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Biztos valami problémája van az életben,és azon tűnődik. nehéz döntés előtt áll. stb.
2011. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy nyomkodja a rádiót, mert inkább a pirosnál állva, mint menet közben, ugye.


Vagy rendet tesz a kölkök között a hátsó ülésen, mert inkább a pirosnál állva, mint menet közben, ugye.


Vagy megigazítja az alsőgatyót, ami a segggébe vág, mert inkább a pirosnál állva, mint menet közben, ugye.


Soroljam még? Legyen már egy kis fantáziád!

2011. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a mellek az okai. :D
2011. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélget az utassal.
2011. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bánomisén ***** válasza:

Bebambulni pl. egy ház ablakán lehet, a pirosnál legfeljebb elbambulnak.


Majd ha már nem lesz új a jogosítványod, akkor majd te is elmondhatod magadról, hogy elbambultál a pirosnál. Ácsorogtál, elkalandoztak a gondolataid, fáradt voltál és nem figyelted mereven a lámpát.

Nyugi, csak idő kérdése és lesz ilyen élményed is :-))

2011. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!