Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sokan miért nem használják?

Sokan miért nem használják?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy pusztán nemtörődömségből,vagy direkt nem használják az irányjelzőt körforgalomból kifelé jövet? Gondolom más is szívott ez miatt rajtam kívül.. //Sávváltás előtt használatról nem is beszélek..//
2011. febr. 25. 19:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Én csak akkor használom ha látom jönnének be a körforgalomba egyébként kímélem a kapcsolót nem 2 fillér már egy bajuszkapcsoló sem.
2011. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én emiatt buktam meg forgalmin, mert másik autós nem használta, pedig akkor normálisan betudtam volna menni körforgalomba és nem kellett volna " tolakodni "
2011. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
ha van forgalom használom. ha nincs akkor sehol mert nincs kinek. forgalomba beleértem itt a gyalogost is hogy tudja mi a szitu. de sokat vezetek éjszaka és a kihalt városba nem használom. egyébként 7000 ft egy darab indexlámpa beszereléssel együtt.
2011. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A közlekedési kultura hiány miatt nem használják.
2011. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Oké,ha nincs egy szem autó sem ott,az más.. De nálunk sűrű a körforgalom,mindig,és lexarják az emberek hogy jelezzenek a másik felé.. Na meg a másik,akik összevissza villognak..:)
2011. febr. 25. 20:10
 6/21 anonim ***** válasza:

Amiért az összes szabályt nem képes betartani sok autós. Nekem nincs jogsim, de elég egyszerűnek tűnik, hogy ha kanyarodni akar az ember, akkor indexeljen.

Eléggé utálom, hogy úgy kell közlekednem az utcán, mintha semmilyen szabály nem létezne az autósok számára, csak mennek, mint a veszedelem. Már ott tartok, hogy hiába nem indexel az autós, nem merek átmenni az úton, mert kanyarodtak már rám úgy, hogy kis híján elütöttek. Megjegyzem éjszaka volt, kihalt környék. A sofőr nem látott engem a rossz fényben, és nem indexelt, mert "úgysincs senki a környéken".

Persze neki a maximum csak néhány karcolás lehet, én meg az életemmel játszom.


Szerintem aki ki tud adni százezreket, milliókat egy autóra, annak legyen 7 ezer Ft-ja az index megcsináltatására is, ne más ember veszélyeztetésével spóroljon.

2011. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát 2 fajta sofőr van

1 aki spórol még a körte meg a kapcsolóval is

2 Az atyaúristen aki magasról leszar midenkit álltalában bmv-vel

2011. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

annyira szeretem ezt a "nem indexelek mert 7e ft a kapcsoló".

Az index használata kötelező. Pont.

Akinek nincsen pénze az ne autózzon. Ha autózik, autózzon normálisan. By the way normál esetben egy index kapcsoló élettartama több 10 év

2011. febr. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

előző vok véletlenül elküldtem.


Szóval egy kapcsoló élettartama 10 év, így ez nem lehet indok a nem indexelésre.


A másik kedvencem ez a "sötétben nicsen senki". És akkor mi van, ha a bokor mögött ott áll a rendőr, ő lát téged de te nem őt? Ha utána elkap, akkor meg persze az lesz hogy mert a köcsög rendőr ilyen semmiségért megbüntetett, blablabla...


Tessék mindig indexelni és kész. Én is utálom amikor nem indexelnek. Főleg este, amikor meg úgyis alig lehet látni vmit.


DE mégegyszer kiemelném hogy az index használata kötelező, nem opcionális.

2011. febr. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Bár a kapcsolón spórolni az vicces..:)
2011. febr. 26. 06:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!